27 Лютого, 2024
Час читання: 2 хв.

Kevych Solutions приєдналася до Львівського IT Кластера

Kevych Solutions – це аутсорс та аутстаф компанія з розробки програмного забезпечення, яка надає послуги цифрових технологій. Основні напрямки роботи – нативна та кросплатформена мобільна розробка, також створення вебсайтів. Команда Kevych Solutions вірить, що поєднання активного зросту, відданості та людських цінностей не тільки допоможе нам розвиватися як компанії, але й дасть можливість змінити світ.

З 2021-го року по сьогодні Kevych Solutions робить додатки на iOS/Android платформах та вебсайти. Починав Володимир, СЕО & Founder Kevych Solutions, лише з розвитку свого рідного напрямку для телефонів продукції Apple, та вже зараз компанія має широкий обсяг розробки продуктів програмного забезпечення. За майже 3 роки Kevych Solutions має більше як 40 амбіційних працівників та чудову дружню атмосферу в гарно облаштованому офісі. 

Kevych Solutions поважає хорошу атмосферу, цінності людей, якість та довіру в нашому колективі. Тому, йдучи до цілей команда звертає увагу на корпоративну культуру, а також не забуває відпочивати та влаштовувати колективні неформальні та формальні активності для покращення надання свого сервісу. 

“Членство Kevych Solutions у Lviv IT Cluster означає для нас не тільки визнання нашої ролі в індустрії та нашого внеску в розвиток IT-галузі в Україні, але й відкриває широкий спектр можливостей та переваг. Ми пишаємось можливістю бути частиною цього важливого об’єднання та з нетерпінням чекаємо на спільні досягнення з комʼюніті Lviv IT Cluster. Бути частинкою Lviv IT Cluster – це відчувати приналежність до чогось великого та інновативного. Ми раді, що відтепер можемо зробити світ кращим тут”, – розповідає Володимир Назаркевич, CEO  Kevych Solutions.

“Львівський ІТ Кластер відкритий для нових ідей та можливостей співпраці. Ми завжди раді вітати молоді, амбіційні компанії у нашій спільноті. Я вірю, що Kevych Solutions стане активним членом Кластера та сприятиме старту та реалізації наших проєктів задля розвитку IT-індустрії України,” – каже Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Kevych Solutions приєдналася до Львівського IT Кластера

Kevych Solutions – це аутсорс та аутстаф компанія з розробки програмного забезпечення, яка надає послуги цифрових технологій. Основні напрямки роботи – нативна та кросплатформена мобільна розробка, також створення вебсайтів. Команда Kevych Solutions вірить, що поєднання активного зросту, відданості та людських цінностей не тільки допоможе нам розвиватися як компанії, але й дасть можливість змінити світ. З 2021-го року по […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_3023-2.jpg
Скопійовано!