16 Листопада, 2021
Час читання: 2 хв.

KindGeek Запускає Онлайн-школу для Java Розробників

Стартував набір студентів на тримісячну онлайн-школу програмування на Java від KindGeek. KindGeek School: Java  – освітня онлайн-програма для Java розробників – як початківців, так і тих, хто хоче перекваліфікуватися. Це чудова можливість для всіх, хто цікавиться технологіями та вже має базові знання Java, а також володіє англійською мовою від рівня Intermediate та вище. Крім того, додатковим плюсом буде технічна освіта.

Навчання для майбутніх Java розробників розпочнеться 13 грудня та триватиме 3 місяці. Заняття відбуватимуться у форматі онлайн зустрічей в zoom тривалістю 1,5 години тричі на тиждень.for-fb2021-11-16-3Менше теорії, більше практики та повна відсутність води. Курс сплановано так, аби здобуті теоретичні знання можна було відразу застосувати на практиці. Під час навчання студенти матимуть змогу розробити власний pet project під наставництвом викладачів курсу.

Заняття відбуватимуться у невеликих групах (до 15-ти осіб), тому кожен студент зможе отримати зворотній зв’язок і поради від свого ментора. До того ж, протягом курсу в усіх учасників буде доступ до чату з лекторами для запитань та уточнень.

Випускники школи отримають глибокі теоретичні, а головне — практичні знання, проєкт у портфоліо, сертифікат про завершення навчання, індивідуальні рекомендації та найважливіше – можливість працевлаштування у KindGeek.

Метою KindGeek School: Java є допомогти талановитим людям отримати якісні знання та цінний досвід і дати можливість найкращим із них реалізувати їх у KindGeek, тому навчання є безкоштовним.
for-site_event2021-11-16
“До того, як пройти KindGeek School, я знав лише основи Java, що є каплею в морі у порівнянні зі знаннями, необхідними для комерційних проєктів. Під час проходження KindGeek Java School я здобув багато теоретичних та практичних вмінь, які використовую під час роботи. Ще одним великим плюсом школи є написання проєкту, що дозволяє зрозуміти, як влаштовані реальні процеси розробки. Після закінчення курсів я отримав пропозицію роботи, що і було моєю ціллю у вивченні програмування” Богдан, випускник KindGeek School.

Дізнатися більше інформації про KindGeek School: Java, ознайомитися з програмою та зареєструватися на курс можна за посиланням: https://kgschool.com.ua/java
Поділитися статтею:
KindGeek Запускає Онлайн-школу для Java Розробників

Стартував набір студентів на тримісячну онлайн-школу програмування на Java від KindGeek. KindGeek School: Java  – освітня онлайн-програма для Java розробників – як початківців, так і тих, хто хоче перекваліфікуватися. Це чудова можливість для всіх, хто цікавиться технологіями та вже має базові знання Java, а також володіє англійською мовою від рівня Intermediate та вище. Крім того, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/kindgeek-d0b7d0b0d0bfd183d181d0bad0b0d194-d0bed0bdd0bbd0b0d0b9d0bd-d188d0bad0bed0bbd183-d0b4d0bbd18f-java-d180d0bed0b7d180d0bed0b1d0bdd0b8_62f8675d020bd.png
Скопійовано!