19 Грудня, 2023
Час читання: 4 хв.

KKCG уклала угоду про придбання глобальної технологічної платформи Avenga від Oaktree та Cornerstone

KKCG, провідна європейська інвестиційна та інноваційна група оголосила про угоду з придбання Avenga, комплексної платформи з розробки програмного забезпечення та консалтингу, у фондів, що управляються Oaktree Capital Management, L.P. (“Oaktree”) та фондів, що управляються Cornerstone Investment Management, L.P. (“Cornerstone”). Ця інвестиція є ключовим кроком у стратегічному розвитку технологічного напрямку діяльності KKCG.

Зі штаб-квартирою в Німеччині та офісами в 31 країні світу Avenga трансформує діяльність своїх клієнтів за допомогою технологічних рішень нового покоління, щоб вивести їх на передові позиції цифрової ери. Компанія зосереджена на цифровій трансформації та розробці спеціалізованого програмного забезпечення і налічує понад 3800 висококваліфікованих фахівців, що забезпечує значний вплив компанії на глобальному ринку цифрових послуг. Придбання Avenga є важливою віхою в історії розвитку KKCG.

Avenga посилить присутність KKCG на цільових ринках Європи та Північної Америки, надаючи потужні можливості, особливо в галузі охорони здоров’я та фармацевтики, а також доповнюючи сильні позиції портфельної компанії KKCG — Qinshift — у розробці спеціалізованого програмного забезпечення для телекомунікацій, банківських та фінансових послуг, а також автомобільної індустрії. Завдяки залученню платформи розробки спеціалізованого програмного забезпечення Qinshift та ресурсів Avenga, KKCG створить одного з провідних європейських архітекторів цифрової трансформації з майже 7000 професіоналів, що матиме унікальну можливість обслуговувати велику міжнародну клієнтську базу.

Клієнти можуть розраховувати на розширений спектр інноваційних рішень та більш комплексний набір послуг, спеціально розроблених для забезпечення їхніх специфічних потреб у різних галузях промисловості. Обидві компанії також поділяють культуру, закладену на платформах “buy-and-build”, культивуючи середовище зростання, інтеграції та прагнення до подальших придбань.

Міхал Томанек, інвестиційний директор KKCG, зазначає:“Сьогоднішній день знаменує собою значний крок на нашому шляху до перетворення ІТ-напрямку KKCG у глобальну технологічну та консалтингову платформу. Придбання Avenga, як дуже важливого активу для нашої портфельної компанії Qinshift, дозволить нам ефективно примножити нашу присутність у сфері розробки спеціалізованого програмного забезпечення, одночасно використовуючи потужний пул ІТ-фахівців у Польщі, Україні та Аргентині. Це, в поєднанні з посиленням нашої компетенції в таких критично важливих секторах, як охорона здоров’я та фармацевтика, значно розширює наші можливості для покращення обслуговування більшої кількості клієнтів по всьому світу”.

Людовік Годе, керівник відділу розробки програмного забезпечення KKCG та генеральний директор Qinshift, відзначає:“Avenga є успішною компанією, яка має перевірену команду інженерів та менеджерів, а також досвід роботи з багатьма клієнтами: “Avenga — це успішна компанія з потужним, підтвердженим досвідом роботи, висококваліфікованою командою інженерів та менеджерів і видатними клієнтами. Ця інвестиція дає нам у KKCG можливість розширити спектр послуг Qinshift та спрямувати більше ресурсів на розробку нових технологічних рішень. Ми бачимо величезний потенціал індустрії цифрової інженерії і з нетерпінням чекаємо на співпрацю з унікальною командою Avenga, щоб скористатись усіма можливостями та синергізмом. Цей момент також свідчить про те, що обидві компанії поділяють підприємницьку культуру швидкого зростання, що створює основу для динамічного майбутнього”.

Угода передбачає продаж 100% частки компанії, відповідно до типових умов закриття угоди. Людовік Годе очолить процес майбутньої інтеграції.

Юрій Адамчук, CEO Avenga, зазначає :“Об’єднання зусиль з KKCG, провідною європейською інвестиційною та інноваційною групою, знаменує собою новий етап у розвитку Avenga. Це стратегічне придбання не тільки підтверджує наш потужний професійний досвід, але й відкриває захоплюючі можливості для співпраці, дозволяючи нам і надалі впроваджувати інновації та розширювати наші технологічні рішення нового покоління в ключових галузях. Ми з ентузіазмом ставимося до потенціалу цього партнерства та колективних переваг, які ми привносимо в глобальний технологічний та консалтинговий ландшафт”.

Карім Хайраллах, керуючий директор та співуправляючий портфелем Європейської Основної Групи в Oaktree, наголошує:“Avenga зарекомендувала себе як провідний міжнародний гравець на постійно зростаючому ринку ІТ та цифрової трансформації з моменту наших перших інвестицій. Ми пишаємося нашим партнерством з керівництвом та Cornerstone для підтримки вражаючої траєкторії органічного та M&A зростання Avenga, що сприяло перетворенню бізнесу на сильного глобального конкурента. За цей же період Avenga зарекомендувала себе як компанія з високою компетенцією, клієнтоорієнтованістю та стала домівкою для розвитку талантів. KKCG стане чудовим новим партнером на наступному етапі розвитку Avenga, і ми бажаємо всього найкращого керівництву та команді Avenga”.

Пшемислав Крич, засновник Cornerstone, говорить:“З моменту нашого партнерства з Oaktree та заснування Avenga у 2017 році ми непохитно вірили в потенціал успіху компанії. З самого початку Avenga стратегічно орієнтувалася на нові горизонти в постійно мінливому ландшафті ІТ-індустрії та стала ключовим гравцем у впровадженні інновацій, націлених на майбутнє. Цей стратегічний перехід підтверджує нашу відданість провідним технологічним досягненням в ІТ-секторі. KKCG має можливість окреслити нове майбутнє для Avenga, сповнене інновацій, мобільності та безпрецедентних технологічних досягнень”.

Консультування Oaktree та Cornerstone здійснювала компанія Citigroup Global Markets Europe AG (“Citi”), яка виступила ексклюзивним фінансовим консультантом.

Поділитися статтею:
KKCG уклала угоду про придбання глобальної технологічної платформи Avenga від Oaktree та Cornerstone

KKCG, провідна європейська інвестиційна та інноваційна група оголосила про угоду з придбання Avenga, комплексної платформи з розробки програмного забезпечення та консалтингу, у фондів, що управляються Oaktree Capital Management, L.P. (“Oaktree”) та фондів, що управляються Cornerstone Investment Management, L.P. (“Cornerstone”). Ця інвестиція є ключовим кроком у стратегічному розвитку технологічного напрямку діяльності KKCG. Зі штаб-квартирою в Німеччині […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/411347820_841319291334537_5749074893809958158_n.jpg
Скопійовано!