24 Березня, 2021
Час читання: 2 хв.

Кластер Долучився до Кампанії Вакцинації від COVID-19

Львівський ІТ Кластер за підтримки Львівської міської ради отримав 50 доз вакцини AstraZeneca (Covishield), якими вже провакцинували представників ІТ компаній асоціації.

В межах кампанії з вакцинації громадських діячів для популяризації вакцини від COVID-19, було провакциновано 50 керівників ІТ компаній Львова. Вакцина AstraZeneca (Covishield) була виділена міською владою, а Львівський ІТ Кластер розповсюдив інформацію про вакцинацію всередині спільноти учасників, після чого топ-менеджери компаній зголосились для вакцинування. Ці дози вакцини залишкові, які не були використані після відкриття упаковок вакцин під час кампанії з вакцинації медиків.

“ІТ компанії одними з перших у Львові долучились до боротьби міста з пандемією – закупівлею тестів, коштами, обладнанням для наших лікарень, засобами індивідуального захисту для медиків. Ми їм дуже вдячні, тож вважаємо, що тепер уже наша підтримка небайдужого бізнесу, як міста, є на часі. Також дякуємо керівникам ІТ компаній за готовність на власному прикладі засвідчити безпечність вакцини та важливість, власне, процесу вакцинації в подоланні коронавірусної пандемії”, коментує Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Від початку тижня провакциновано 50 топ-менеджерів ІТ компаній Львова. У такий спосіб, Львівський ІТ Кластер підтримує кампанію вакцинації та намагається сприяти її популяризації серед ІТ-спільноти міста.

Ми раді, що спільно з міською владою запустили процес вакцинування представників ІТ-галузі. У Львові на сьогодні в ІТ-індустрії працює майже 30, 000 людей, це велика частина економічно-активного населення. Вважаємо, що для поширення вакцинації важливо показувати хороші приклади, тому ми та керівництво компаній, які є членами Кластера, вирішили показати це на власному досвіді. 50 топ-менеджерів компаній провакциновані і я впевнений це матиме хороший вплив на формування ставлення до вакцини всередині нашої масштабної спільноти”, Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Загалом, кампанія вакцинування від COVID-19 на Львівщині розпочалась 25 лютого. Область отримала 42,200 доз вакцини AstraZeneca (Covishield), в межах яких першими вакцинували медичних працівників Інфекційної лікарні та інших медзакладів міста, які працюють із хворими на COVID-19. Станом на 23 березня, перше щеплення від коронавірусу у Львові отримали 3809 осіб.
Поділитися статтею:
Кластер Долучився до Кампанії Вакцинації від COVID-19

Львівський ІТ Кластер за підтримки Львівської міської ради отримав 50 доз вакцини AstraZeneca (Covishield), якими вже провакцинували представників ІТ компаній асоціації. В межах кампанії з вакцинації громадських діячів для популяризації вакцини від COVID-19, було провакциновано 50 керівників ІТ компаній Львова. Вакцина AstraZeneca (Covishield) була виділена міською владою, а Львівський ІТ Кластер розповсюдив інформацію про вакцинацію […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0b4d0bed0bbd183d187d0b8d0b2d181d18f-d0b4d0be-d0bad0b0d0bcd0bfd0b0d0bdd196d197-d0b2d0b0d0bad186d0b8d0bd_62f86aec79b09.png
Скопійовано!