3 Травня, 2022
Час читання: 2 хв.

Кластер профінансує технічну модернізацію центрів Повітряного Командування “Захід”

3 травня у Львові презентували проєкт “Sky”. Він передбачає технічну модернізацію командного та аналітичного центрів Повітряного Командування “Захід”. Львівський ІТ Кластер підтримує проєкт фінансово. Модернізація допоможе фахівцям Повітряного Командування працювати ще ефективніше.

Покращення включає повну заміну існуючої комп’ютерної техніки, мережевого обладнання та екранів для виведення зображення навігаційних систем. На другому етапі, в межах проєкту, планується модернізація також операційних центрів Командування. “Sky” реалізовується у співпраці Львівського ІТ Кластера, Львівської військової адміністрації та Повітряного командування “Захід”.

З першого дня повномасштабного наступу росії ми активно включилися в допомогу нашому місту та країні. Тому стараємося бути  максимально корисними, щоб допомогти нашим військовим. Питання безпечного неба є надзвичайно важливим. Наша спільнота, яка налічує понад 200 ІТ-компаній, рада долучитися до ініціативи, яка зробить наше небо більш безпечним”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.


1
/
7

Добре оснащені війська протиповітряної оборони це спокій та безпека регіону та всієї країни. Адже завдяки роботі ППО міста та стратегічні об’єкти перебувають під своєрідним куполом, який захищає від ворожих атак із неба. Це дозволяє уникнути руйнування чи знищення важливих інфраструктурних об’єктів та вберегти цивільне населення.

“За перші два місяці повномасштабної війни росії проти України лише над Львівщиною фахівці Повітряного командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України збили понад 20 ракет та близько 10 російських безпілотників. А ми лише одна з областей, де працює командування. Тому центри Повітряної оборони мають бути добре оснащені”, – додає Максим Козицький, голова Львівської ОВА.

Деталі щодо втілення проєкту “Sky” не озвучуються з міркувань безпеки. Проте, у Повітряному Командуванні “Захід” зазначають, що модернізація уже розпочалася. А фахівці повітряної оборони тепер працюватимуть ще ефективніше.

Такі ініціативи безсумнівно пришвидшують нашу перемогу. Сьогодні деякі новації на робочих місцях спеціалістів ПвК «Захід» уже запрацювали. Завдяки їм ми можемо набагато швидше приймати рішення. Я вдячний Львівському ІТ Кластера та Львівській ОВА за допомогу та співпрацю”, – розповідає Денис Левкович, представник  Повітряного командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України.

Під час презентації проєкту відбулося підписання угоди про співпрацю між Львівським ІТ Кластером, Львівською ОВА та Повітряним командуванням “Захід”. Кластер й надалі підтримуватиме проєкти Сил повітряної оборони, які покликані посилити захист неба.

Також Львівський ІТ Кластер висловлює подяку донорам проєкту “Sky”: Software Association of Japan, itSMF Japan, IT Association of Japan (Japan Institute for Business Informatics), IIBA Japan Chapter та CeFIL.

Поділитися статтею:
Кластер профінансує технічну модернізацію центрів Повітряного Командування “Захід”

3 травня у Львові презентували проєкт “Sky”. Він передбачає технічну модернізацію командного та аналітичного центрів Повітряного Командування “Захід”. Львівський ІТ Кластер підтримує проєкт фінансово. Модернізація допоможе фахівцям Повітряного Командування працювати ще ефективніше. Покращення включає повну заміну існуючої комп’ютерної техніки, мережевого обладнання та екранів для виведення зображення навігаційних систем. На другому етапі, в межах проєкту, планується […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bfd180d0bed184d196d0bdd0b0d0bdd181d183d194-d182d0b5d185d0bdd196d187d0bdd183-d0bcd0bed0b4d0b5d180d0bd_62f8648871337.png
Скопійовано!