Компанія KTC – Серед Учасників Кластеру

25 Feb, 2020

ktc4КТС – це компанія, яка за 17 років роботи виросла з магазину техніки до великого західноукраїнського ритейлера. Цифрова техніка є основою для філософії “смарт”, яку компанія прагне втілити у всі сфери життя сучасного користувача.

КТС працює у різних напрямках, пропонуючи цифрову техніку кінцевому споживачу та комплексні рішення для цілих підприємств. Мета компанії – об’єднати кращі продукти і програмні рішення, щоб спростити повсякденне життя людей та збільшити ефективність роботи професіоналів. Саме тому, КТС працює з надійними партнерами – світовими виробниками та дистриб’юторами, є авторизованим реселлером Apple, реалізує проектні рішення та здійснює сервісну підтримку для офісів партнерів по всій Україні.

ktc2

Основа успіху нашої компанії – це талановиті люди, які спільними зусиллями реалізовують проекти, створюють продукти та здійснюють їх підтримку. Для нас важливо бути частиною команди ІТ Кластеру, адже у майбутньому тільки спільна робота однодумців буде давати результати глобального рівня, – зазначає СЕО компанії, Михайло Шматов. – Ми раді працювати над інноваційними та сучасними рішеннями, щоб створювати майбутнє за власним баченням, а головне, ми хочемо поділитися здобутим досвідом з колегами та втілювати найсміливіші ідеї у реальність”.

У команді КТС вітається гнучкість, тому компанія швидко реагує на зміни ринку, щоб завжди пропонувати найновішу техніку. КТС прагне досягти рівня, коли всі українські ІТ-спеціалісти будуть працювати у high-tech офісах, а ґаджети будуть надійними помічниками для реалізації амбітних цілей.

Львівський ІТ Кластер є рупором ІТ-індустрії Львова, і з кожним новим учасником Асоціації, впливовість індустрії зростає. Вітаю КТС у спільноті однодумців та заохочую до активної співпраці та долучення до наших проектів” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.