26 Листопада, 2021
Час читання: 2 хв.

Компанія Adorama Camera Inc – Новий Учасник Львівського ІТ Кластера

Adorama Camera Inc – один з провідних американських онлайн-рітейлерів, який спеціалізується на продажі фото та відео техніки, цифрової електроніки, став учасником Львівського ІТ Кластера. Окрім основного бізнесу з продажу техніки, компанія активно розвиває нові напрямки з продажу товарів для активного відпочинку, професійного фотодруку, оренди студійного обладнання та корпоративних закупівель.

Компанія була заснована в 1974 році Менделем Мендловіцем як сімейний бізнес, який орієнтувався на співпрацю з професійною спільнотою. З часом вона виросла з просто магазину із камерами і перетворилася на багатомільйонний міжнародний бізнес. На даний момент компанія володіє трьома суперсучасними логістичними центрами в Нью-Джерсі, Юті та Теннессі.

Львівський офіс був відкритий в липні 2020 року і на сьогодні є основним R&D центром компанії. Спеціалізується переважно на підтримці та розробці власної e-Commerce платформи.

“Для Адорами велика честь бути частиною Львівського IT Кластера. Ми сподіваємося на взаємовигідну плідну співпрацю. Сподіваємося, що наш досвід і технології стануть в нагоді всій Львівській спільноті IT-професіоналів,” – зазначає Віталій Бондар-Творовський, Director of Engineering Adorama Ukraine.

“Це дуже цінно, коли до великої спільноти тех-однодумців долучаються справжні професіонали, які мають бажання розвивати проєкти та плідно працювати. Ми раді, що Адорама вирішили долучитися до спільноти Львівського ІТ Кластера. Сподіваюсь, що наша співпраця генеруватиме безліч нових цікавих ідей і принесе свої плоди” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Adorama Camera Inc – Новий Учасник Львівського ІТ Кластера

Adorama Camera Inc – один з провідних американських онлайн-рітейлерів, який спеціалізується на продажі фото та відео техніки, цифрової електроніки, став учасником Львівського ІТ Кластера. Окрім основного бізнесу з продажу техніки, компанія активно розвиває нові напрямки з продажу товарів для активного відпочинку, професійного фотодруку, оренди студійного обладнання та корпоративних закупівель. Компанія була заснована в 1974 році […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-adorama-camera-inc-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0ba_62f86720b1c9b.png
Скопійовано!