28 Липня, 2023
Час читання: 1 хв.

Компанія BJet анонсує оновлення власної ERP-системи

Компанія BusinessJetPro (BJet) анонсувала вихід у липні нового релізу системи BJet ERP. 

Цього разу компанія-розробник суттєво вдосконалила процес придбання клієнтом та впровадження системи. Для зручності покупців імплементовано авторозгортання баз, що спрощує і скорочує впровадження для користувача. Систему можна буде придбати в нових вигідних за ціною та зручних для вибору пакетах. Також внесено низку змін, що покращують роботу функціоналу, впровадженого в перших двох кварталах цього року.

BJet ERP нині містить розширений важливий функціонал, як-от облік доходів та витрат в розрізі проектів та послуг. Керівників та персонал також зацікавлять інструменти нарахування заробітної плати, різні варіанти виставлення рахунків клієнтам та формування прозорої звітності.

У компанії-розробнику ERP-системи впевнені: користувачам сподобаються оновлений конструктор зручних звітів і аналітичних дашбордів, конструктор банківських виписок, інструмент постановки завдань і контролю їх виконання, а також інший багатий функціонал системи.

Якщо вас цікавлять подробиці  оновленого функціоналу BJet ERP – звертайтесь до експертів компанії по консультацію.

Поділитися статтею:
Компанія BJet анонсує оновлення власної ERP-системи

Компанія BusinessJetPro (BJet) анонсувала вихід у липні нового релізу системи BJet ERP.  Цього разу компанія-розробник суттєво вдосконалила процес придбання клієнтом та впровадження системи. Для зручності покупців імплементовано авторозгортання баз, що спрощує і скорочує впровадження для користувача. Систему можна буде придбати в нових вигідних за ціною та зручних для вибору пакетах. Також внесено низку змін, що […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/cover-it-cluster-june-uk.png
Скопійовано!