31 Березня, 2023
Час читання: 1 хв.

Компанія BJet анонсує оновлений функціонал власної ERP-системи

Компанія BusinessJetPro (BJet) анонсувала вихід у квітні нового релізу системи BJet ERP. Упродовж січня-березня новий актуальний для ринку функціонал системи проходив тестування, за результатами якого у реліз внесено фінальні зміни.

BJet обіцяє ринку ще гнучкіший та потужніший інструмент управління сервісними компаніями – прозору систему європейського зразка.

Оновлена BJet ERP  містить різні важливі та необхідні функції, такі як облік доходів та витрат в розрізі проектів та послуг. Керівникам та персоналу також будуть цікаві інструменти нарахування заробітної плати, різні варіанти виставлення рахунків клієнтам та формування прозорої звітності.

У компанії-розробнику ERP-системи впевнені: користувачам сподобаються оновлений конструктор зручних звітів і аналітичних дашбордів, конструктор банківських виписок, інструмент постановки завдань і контролю їх виконання, а також інший багатий функціонал системи. 

Якщо вас цікавлять подробиці  оновленого функціоналу BJet ERP – звертайтесь до експертів компанії по консультацію.

Поділитися статтею:
Компанія BJet анонсує оновлений функціонал власної ERP-системи

Компанія BusinessJetPro (BJet) анонсувала вихід у квітні нового релізу системи BJet ERP. Упродовж січня-березня новий актуальний для ринку функціонал системи проходив тестування, за результатами якого у реліз внесено фінальні зміни. BJet обіцяє ринку ще гнучкіший та потужніший інструмент управління сервісними компаніями – прозору систему європейського зразка. Оновлена BJet ERP  містить різні важливі та необхідні функції, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/bjet-erp-u-kvitni-novyj-reliz-lvivitcluster.png
Скопійовано!