9 Листопада, 2021
Час читання: 2 хв.

Компанія Boosta – Новий Учасник Львівського ІТ Кластера

Boosta – міжнародна мультипродуктова IT-компанія, що розробляє та просуває на західні ринки власні SEO-інструменти, освітні проєкти та digital-маркетплейси.

За 7 років Boosta створила понад 10 продуктів, проінвестувала 11 стартапів та залучила десятки тисяч клієнтів з країн Європи, Австралії, Північної та Південної Америки.

Компанія почалася з офісу в квартирі одного з Managing Partners. А сьогодні команда налічує понад 420 однодумців по всій Україні. У 2015 році Boosta відкрила офіс у Львові, який зібрав разом майже 90 львівських бустівців.

Boosta росте, але продовжує підтримувати атмосферу стартапу: свободу для експериментів, довіру до експертизи кожного працівника та мінімум бюрократії. Команда спілкується “на ти” навіть із Managing Partners.

У компанії кожен отримує можливості для професійного росту та розвитку. Завдяки цьому у 2021 році Boosta увійшла в топ-10 IT-роботодавців за версією MC.today та Work.ua і отримала нагороду за найкращу практику онбордингу від URA.

“Для нашої компанії вступ до ІТ-кластера – це можливість долучитися до спільноти однодумців, що не лише вболівають за розвиток ІТ-індустрії у Львові, а сприяють навчанню молоді, модернізації системи освіти та ініціюють справді важливі і корисні проєкти. Ми раді бути причетними до створення кардинально нової ІТ-екосистеми та віримо, що зможемо допомогти в їх реалізації”, – зазначає Ярина Одноріг, СОО Boosta Lviv.

“Вітаємо Boosta в спільноті ІТ-Кластера. Дуже цінно, що колеги продовжують гуртуватися. Адже наша спільнота – це не тільки доступ працівників до можливостей, які є в Кластері, а й спільна робота над творенням кращого майбутнього нашого міста”, – додає Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Поділитися статтею:
Компанія Boosta – Новий Учасник Львівського ІТ Кластера

Boosta – міжнародна мультипродуктова IT-компанія, що розробляє та просуває на західні ринки власні SEO-інструменти, освітні проєкти та digital-маркетплейси. За 7 років Boosta створила понад 10 продуктів, проінвестувала 11 стартапів та залучила десятки тисяч клієнтів з країн Європи, Австралії, Північної та Південної Америки. Компанія почалася з офісу в квартирі одного з Managing Partners. А сьогодні команда […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-boosta-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3_62f867a9a732b.png
Скопійовано!