27 Січня, 2023
Час читання: 3 хв.

Компанія Boosta підбила підсумки CSR за 2022 рік

Українська ІТ-спільнота є однією з рушійних сил, які змінюють країну на краще. Минулий рік додатково це продемонстрував: бізнес ініціював велику кількість важливих проєктів та донатив мільйони.

Міжнародна ІТ-компанія Boosta також поділилася своїм звітом про те, що було реалізовано її фахівцями в напрямі корпоративної соціальної відповідальності у 2022-ому році.

У першу чергу, це – підтримка України. Компанія гостро засуджує вторгнення росії, тож відмовилася від використання російських сервісів, не розглядає кандидатів з росії та білорусі, а також не співпрацює з податковими резидентами цих країн.

Водночас Boosta намагається підтримувати Україну на економічному та інформаційному фронтах. 

 • Так, у лютому команда Boosta зібрала понад 260 000 грн на підтримку української армії. Після чого Компанія подвоїла цю суму, і загалом було переказано 521 368 грн на єдиний рахунок ЗСУ у Національному банку України та рахунок фонду «‎Повернись живим».
 • У квітні Boosta запустили ініціативу Ukrainian Victory Support, суть якої полягає в щомісячному виділенні 100 000 грн для підтримки волонтерських запитів фахівців компанії. За 9 місяців вдалося долучитися до 126 волонтерських зборів з загальною сумою внесків 979 300 грн. 

Окрім того, у рамках щорічної благодійної акції Charity Mykolay Boosta зібрала 370 000 грн на закупівлю медичних препаратів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Окремим важливим напрямом роботи є освітні ініціативи. У березні 2022 компанія відкрила безкоштовний доступ до усіх курсів Boosta Academy для українців. Понад 22 тисячі студентів долучилися до навчання за 4 освітніми програмами.

Аби підтримати українок, що втратили роботу внаслідок повномасштабної війни, Boosta Academy запустила безкоштовний курс з SEO та лінкбілдингу в партнерстві з Happy Monday та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції у рамках проєкту “Women For The Future”.

8 представників Boosta долучилися як спікери до 7 профільних навчальних заходів: конференцій SEO Day 2022,  SMM Day 2022, SEO-конференція Collaborator, Product Camp 2022, НаЗахід 2022 та освітніх вебінарів від Collaborator та Women in Tech.

Також компанія виокремила та посилила напрямок роботи зі студентами та молодими фахівцями:

 • запустила програму стажування від продукту MasterBundles;
 • підписала 10 меморандумів з університетами та студентськими організаціями;
 • приєдналася до 12 кар’єрних ініціатив та освітньо-культурних заходів; 
 • провели відкриту лекцію з креативного мислення. 

“2022 рік став роком, коли кожен соціально свідомий бізнес доклав своїх зусиль до підтримки суспільства, України та планети загалом. Boosta, своєю чергою, намагалася допомагати країні на економічному фронті, покривати волонтерські запити; взяла участь у великій кількості освітніх ініціатив для студентів, світчерів чи досвідчених фахівців. Обіцяємо не зупинятися та продовжувати таку важливу роботу й у 2023-ому році. Далі — більше!” – коментує Поліна Кучковська, HRD у Boosta. 

Компанія турбується і про своїх спеціалістів. Так, у 2022-ому році Boosta: 

 • запустила програму підтримки фахівців у випадку вимушеного релокейту;
 • запустила внутрішню лінію допомоги Care;
 • запустила програму матеріальної підтримки для колег, які потрапили у складне життєве становище;
 • розширила програму підтримки Mental Health компенсацією 3-х особистих консультацій з психологом та провела 9 вебінарів з Mental Health;
 • розширила програму медичного страхування, здійснила компенсацію витрат на вакцинацію від грипу для усіх охочих;
 • щомісяця охоплювала навчанням від 55 до 60 відсотків фахівців в рамках внутрішніх та зовнішніх освітніх ініціатив;
 • провела для колег понад 380 годин індивідуальних коуч-сесій. 

Попри все, Boosta продовжує піклуватися про нашу планету, а тому фахівці компанії сортують та здають на перероблення сміття, збирають одяг з метою Reuse/Recycle. Окрім того, Boosta постійно працює в напрямі підтримки та покращення енергоефективності та екологічності своїх офісів.

Поділитися статтею:
Компанія Boosta підбила підсумки CSR за 2022 рік

Українська ІТ-спільнота є однією з рушійних сил, які змінюють країну на краще. Минулий рік додатково це продемонстрував: бізнес ініціював велику кількість важливих проєктів та донатив мільйони. Міжнародна ІТ-компанія Boosta також поділилася своїм звітом про те, що було реалізовано її фахівцями в напрямі корпоративної соціальної відповідальності у 2022-ому році. У першу чергу, це – підтримка України. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/for-site2023-01-25-1.png
Скопійовано!