2 Лютого, 2022
Час читання: 1 хв.

Компанія Cieden Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Cieden — агентство дизайну та маркетингу цифрових продуктів, яке працює в Сполучених Штатах та Східній Європі.

Компанія пишається довгим списком клієнтів, які представляють B2C та B2B підприємства у сфері govtech, proptech, fintech, healthtech, adtech, електронної комерції, API та автоматизації, дашбордів, програмних інтерфейсів для обладнання тощо.

Філософія Cieden передбачає, що клієнт незалежно від галузі чи типу залучення отримує вигоду від унікального підходу компанії, який об’єднує основні принципи бізнес-аналізу, управління продуктом, дизайн-мислення та сприяння зростання продукту.

“Ми раді долучитись до спільноти Львівського ІТ Кластера. Плануємо активно долучатись до розвитку дизайн освіти та об’єднання дизайн агенцій Львова. Дизайн, бізнес аналіз і маркетинг є ключовими експертизами, які допомагають запускати успішні продукти, тому ми будемо раді сприяти розвитку цих експертиз у Львові”, – розповідає Юрій Михасяк, СЕО Cieden.

“Приємно мати у спільноті таку цілеспрямовану та проактивну компанію. Ми дуже раді, що Cieden розділяє наше прагнення розвивати ІТ-галузь Львова. Сподіваюся компанія стане активним членом нашої команди та сприятиме реалізації наших проєктів”, зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Cieden Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Cieden — агентство дизайну та маркетингу цифрових продуктів, яке працює в Сполучених Штатах та Східній Європі. Компанія пишається довгим списком клієнтів, які представляють B2C та B2B підприємства у сфері govtech, proptech, fintech, healthtech, adtech, електронної комерції, API та автоматизації, дашбордів, програмних інтерфейсів для обладнання тощо. Філософія Cieden передбачає, що клієнт – незалежно від галузі чи […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-cieden-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3_62f8663d6272d.png
Скопійовано!