27 Грудня, 2023
Час читання: 2 хв.

Компанія COAX долучилася до Львівського IT Кластера

COAX —  компанія, яка надає послуги із розробки програмного забезпечення та допомагає бізнесам розшити їхній потенціал. 

Компанія закриває весь цикл розробки програмного забезпечення і підходить до проєкту комплексно: від перевірки та фіналізації ідеї, UI/UX дизайну, безпосередньо розробки до технічного обслуговування та постійної підтримки продукту.  

За 13 років на ринку компанія реалізувала 240+ успішних проєктів для клієнтів — компаній на ринку travel, retail, healthcare, legal тощо. Команди з розробки та дизайну компанії COAX Software також пропонують послуги з технологічного консалтингу для компаній, що прагнуть стрімкого інноваційного розвитку бізнесу. 

COAX заснована у 2010 році в Івано-Франківську. Компанія сертифікована за стандартами ISO (9001; IEC 27001) і працює з клієнтами зі США, Великої Британії, Канади, Німеччини та Ізраїлю . 

Компанія та її працівники мають активну і однозначну громадянську позицію. Від початку повномасштабного вторгнення всіляко підтримують ЗСУ та волонтерять. Зокрема, з 2022 року діє Фонд допомоги, коштами якого покриваються збори волонтерів та військових. Також компанія допомагає у створенні майбутнього реабілітаційного центру для військових “4.5.0. Прикарпаття”. 

Окрім допомоги військовим, у 2022 році компанія почала активно розвивати освітній напрям, аби допомогти українцям легше працевлаштовуватись в ІТ-сфері. Так була запущена стипендійна програма для студентів спільно з Університетом Короля Данила, програма річної інтернатури та відкрито публічний доступ до навчальних проєктів. 

“Ми вдячні за можливість стати частиною Львівського IT Кластера. Для COAX це можливість долучитися до сили спільноти, яка допомагає вирішувати виклики та сприяє інноваціям і розвитку ІТ в Україні. Ми впевнені, що ця співпраця призведе до нових проєктів, партнерств та розвитку”, — каже СЕО COAX Сергій Хмельовський

“Вітаємо COAX у нашій спільноті! Я щасливий, що все більше свідомих компаній хочуть об’єднати свої сили для спільного розвитку техгалузі та України. Щиро вірю, що наша співпраця принесе взаємні успіхи та нові можливості. Разом ми зможемо досягти більше!”, — додає Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія COAX долучилася до Львівського IT Кластера

COAX —  компанія, яка надає послуги із розробки програмного забезпечення та допомагає бізнесам розшити їхній потенціал.  Компанія закриває весь цикл розробки програмного забезпечення і підходить до проєкту комплексно: від перевірки та фіналізації ідеї, UI/UX дизайну, безпосередньо розробки до технічного обслуговування та постійної підтримки продукту.   За 13 років на ринку компанія реалізувала 240+ успішних проєктів для […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsc07089.jpg
Скопійовано!