18 Січня, 2022
Час читання: 2 хв.

Компанія Dedicatted – Новий Учасник Львівського ІТ Кластера

Dedicatted – це B2B-компанія, в якій працюють професіонали захоплені DevOps. Завдяки працівникам Dedicatted, веб-інфраструктура, яка була головним болем, стає інструментом досягнення бізнес-цілей.

Компанія спеціалізується на тому, щоб направляти клієнтів на шляху до безперервної інтеграції та постійної доставки за допомогою перевірених рішень, а також потрібних технологій та інструментів з високим ступенем автоматизації.

Консультаційні послуги Dedicatted допомагають клієнтам знайти правильне рішення, яке дозволить максимально ефективно використати хмарні технології, що забезпечують гнучкість, масштабність та дозволяють отримати найбільш економічно ефективне середовище для власної інфраструктури.

«Зусилля нашої компанії полягає в тому, що кожен з нас – особистість. Створюючи продукт, ми одночасно творимо самих себе. Будь-яке авто складається з тисяч деталей, а красива мозаїка побудована із сотень різнокольорових скелець. Цінність Dedicatted у тому, що ми навчилися компонувати складові своєї компанії так, аби, образно кажучи, – «автомобіль вдало рухався, а мозаїка вражала і захоплювала», – розповідає Денис Єрмаков, CEO, Dedicatted.

Врівноважити індивідуальне та загальнокомандне для досягнення найбільш ефективного результату – ось у чому полягає гармонія у команді Dedicatted.

«Увесь колектив Dedicatted з особливою радістю долучився до інших учасників Львівського ІТ Кластера. Пишаємося тим, що стали членами спільноти» ,– додає Георгій Левицький, VP of Technology, Dedicatted.

«Вітаємо компанію Dedicatted у Львівському ІТ Кластері. Вдячний за довіру до нашої спільноти. Сподіваюся, що компанія активно долучиться до наших проєктів, щоб разом розвивати ІТ-індустрію країни», – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Dedicatted – Новий Учасник Львівського ІТ Кластера

Dedicatted – це B2B-компанія, в якій працюють професіонали захоплені DevOps. Завдяки працівникам Dedicatted, веб-інфраструктура, яка була головним болем, стає інструментом досягнення бізнес-цілей. Компанія спеціалізується на тому, щоб направляти клієнтів на шляху до безперервної інтеграції та постійної доставки за допомогою перевірених рішень, а також потрібних технологій та інструментів з високим ступенем автоматизації. Консультаційні послуги Dedicatted допомагають […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-dedicatted-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0be_62f8665cc566d.png
Скопійовано!