5 Грудня, 2023
Час читання: 2 хв.

Компанія Devlight приєдналася до Львівського IT Кластера

Devlight – це компанія з розробки мобільних застосунків світового рівня. Понад 7 років працюємо з бізнесами зі списку “Топ-100 Forbes Україна”. Команда оцифровує бізнеси у всіх сучасних сферах економіки та має 100+ проєктів та 35+ мільйонів завантажень застосунків за плечима. Devlight є партнером Visa, Vodafone, Нова Пошта, Sense Bank, eldorado.ua, Fishka, DOC.UA, Novus, Portmone, Tailor Brands, VARUS, Епіцентр, BROCARD, «Укрнафта», та інші.

Devlight категорично засуджує російську агресію проти українського народу, і її суверенітету. Будучи свідомою компанією, не співпрацює з будь-якою російською або білоруською компанією чи будь-якими іншими установами, що підтримують війну.

Компанія активно долучається до підтримки української перемоги, надаючи підтримку армії через донати, співпрацю з оборонним кластером та розробку цифрових рішень для підтримки оборонної справи.

З початку повномасштабного вторгнення, основним пріоритетом Devlight стала евакуація колег з територій, які могли швидко опинитись під окупацією, а також підтримка Збройних Сил України, зокрема своїх співробітників, які перебувають на військовій службі.

Попередні успішні кроки, зроблені перед війною та в перші дні, дозволили компанії уникнути скорочень, збитків та втрат ключових клієнтів. Також компанія прийняла рішення на щомісячній основі частково компенсувати витрати Фонду “Brave Ukrainians”, який з перших днів війни надає підтримку нашій армії. Компанія робить це для того, щоб наша перемога прийшла якомога швидше, щоб наші захисники були якнайкраще укомплектовані та відчували, що український бізнес вдячний їм та з нетерпінням чекає їхнього повернення додому. На Instagram сторінці фонду є можливість зробити свій внесок у перемогу та переглянути відкриті звіти про діяльність організації за кожен місяць.

Основна мета Devlight залишається незмінною – надавати високоякісні послуги поточним клієнтам та залучати нових для сприяння створення робочих місць в українському ІТ. Ми продовжуватимемо підтримувати Україну, доки її майбутнє не буде в безпеці.

Ми пишаємося бути частиною спільноти впливових та потужних лідерів. Впевнені, що своїм досвідом, можливостями та експертизою зможемо принести Львівському ІТ Кластеру та його учасникам багато цінності. Для нас надзвичайно важливо брати участь у розвитку української ІТ-індустрії й економіки нашої рідної землі“, – зазначає Ігор Полич, CEO Devlight.

Я радію, що до нашої ІТ-спільноти приєдналася успішна компанія Devlight. Вірю, що наша співпраця буде плідною, спрямованою активний розвиток ІТ-індустрії Львова і України загалом“, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Devlight приєдналася до Львівського IT Кластера

Devlight – це компанія з розробки мобільних застосунків світового рівня. Понад 7 років працюємо з бізнесами зі списку “Топ-100 Forbes Україна”. Команда оцифровує бізнеси у всіх сучасних сферах економіки та має 100+ проєктів та 35+ мільйонів завантажень застосунків за плечима. Devlight є партнером Visa, Vodafone, Нова Пошта, Sense Bank, eldorado.ua, Fishka, DOC.UA, Novus, Portmone, Tailor […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/mlkn2817-1.jpg
Скопійовано!