6 Лютого, 2024
Час читання: 2 хв.

Компанія Empat анонсує запуск безкоштовної школи з можливістю подальшого працевлаштування 

У лютому 2024 року компанія Empat запускає безкоштовну онлайн школу для студентів технічних спеціальностей – Empat School. Мета школи підготувати універсальних Full Stack спеціалістів зі знаннями Frontend, Backend та Flutter. Обраним буде запропонована співпраця на позиції trainee. 

Це вже третій запуск програми. Минулого року Empat випустили 20 студентів в рамках програми “Flutter Fundamentals”, де студенти навчались переважно технології Flutter. Компанія запропонувала співпрацю сімом з них. 

“У нас чудова технічна команда і більше 10ти років досвіду роботи зі стартапами – думаю, що ми маємо цим ділитися. До того ж, з минулих наборів ми долучили до команди чудових та талановитих інженерів.” – каже Назар, фаундер Empat. 

У цьому році ми запускаємо два треки: Web та Mobile. Концепція школи – надати студентам широкий практичний погляд на повний цикл створення мобільного застосунку або вебпроєкту. При цьому ми ведемо мову про максимально прикладні навички і проєктно-орієнтоване навчання. Наша мета – формування прикладного інженерного підходу, який допоможе випускникам будувати подальшу карʼєру.

“На курсі панувала дружня атмосфера: всі були готові допомогти та підказати щось. На зустрічах було охоплено багато додаткової інформації, що не увійшла у лекції, за що окреме дякую і однозначно рекомендую навчання в цій школі усім!”Анастасія Савчин, вже більше півроку Flutter & Backend розробниця в Empat

Трьохмісячна програма програма включає онлайн-лекції, щотижневі зустрічі з менторами по різним направленням, самостійні завдання. Наприкінці курсу  – розробку власного проєкту. 

Щоб взяти участь кандидати мають заповнити форму за посиланням, а також надіслати відео до 2-х хвилин англійською мовою з інформацією про себе та поясненням  мотивації стати студентом Empat School. 

Дедлайн подачі заявок: 13 лютого. 

Empat –  це українська студія стартапів з 10-річним досвід на ринку України та світу. Більше 300 успішно реалізованих комерційних проєктів. Участь у більш ніж 10 некомерційних українських проєктів. 

Empat School – це школа, заснована на базі української сервісної компанії Empat. Вона пропонує безкоштовне навчання для студентів технічних спеціальностей 2+ курсів. Програма побудована на базі курсів КПІ та інтегрована в реальні кейси сучасної ІТ компанії. Після проходження курсу, студенти отримують сертифікат від Empat, а обрані – можливість працевлаштування в компанії.

Поділитися статтею:
Компанія Empat анонсує запуск безкоштовної школи з можливістю подальшого працевлаштування 

У лютому 2024 року компанія Empat запускає безкоштовну онлайн школу для студентів технічних спеціальностей – Empat School. Мета школи підготувати універсальних Full Stack спеціалістів зі знаннями Frontend, Backend та Flutter. Обраним буде запропонована співпраця на позиції trainee.  Це вже третій запуск програми. Минулого року Empat випустили 20 студентів в рамках програми “Flutter Fundamentals”, де студенти […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/frame-2-1.png
Скопійовано!