3 Жовтня, 2022
Час читання: 3 хв.

Компанія Excited приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Excited –  дизайн агенція цифрових продуктів, що заснована наприкінці 2018 року,  Анелією Зазуліною та Олександром Перельотовим. Вони залишили аутсорсингові технологічні компанії, щоб поєднавши досвід роботи з людьми та створення функціонального дизайну, самостійно створити бізнес згідно своїх цінностей. Команда любить своє ремесло, надає якісний сервіс, створючи дизайн цифрових продуктів з нуля, покращуючи існуючі, розроблячи дизайн вебсайтів та девелопить їх на Webflow.  З першого року свого існування агентство почало вигравати світові нагороди такі як Red Dot Award, Awwwards, CSS Дизайн та ін. Станом на сьогодні Excited входить в ТОП-15  UX світових лідерів та п’ятірку найкращих по Україні за версією Clutch. Головний офіс знаходиться у Львові, проте частина команди працює у віддаленому форматі з Києва.


Excited активно роблять вклад в перемогу, повномасштабне вторгнення зустріли  в роботі над волонтерським проєктом для медичного батальйону «Госпітальєри». Помітивши, що цей медичний батальйон немає сайту й виставляє всі потреби та реквізити на фейсбук сторінці, Excited взяли на себе  дизайн, розробку та оплату хостингу сайту з англомовною та польською версіями. Це полегшило збір коштів з усього світу та допомогло мати все в одному місці: відповіді на часті запитання, реквізити, списки потреб, звітність, форма де можна запропонувати допомогу.

В перші дні після вторгнення Excited переоблаштували свій офіс під притулок і в такий спосіб дали прихисток жінкам та дітям що рятувались від війни. Окрім того засновники Анелія та Олександр задонейтили близько півтори мільйона гривень на допомогу ЗСУ, третина з цієї суми це донейти в перевірені фонди такі як Повернись живим, Госпітальєри та  Укроборонпром, а дві третіх суми – закупівля для військових таких небхідностей як вакуумні апарати терапії ран, приціли, тепловізійний дрон, прилад нічного бачення, метеостанції для коригування вогню, протиударний планшет та ін. Також нещодавно вони відкрили благодійний фонд Гарнізон Львів, з допомогою якого будуть продовжувати свою волонтерську діяльність  і надалі.

Також агенція Excited розвиває дизайн спільноту, щороку проводить безкоштовну літню академію, для початківців, де за два місяці інтенсивного навчання дає практичні знання, з дизайну цифрових продуктів.

“Нам імпонує те який вклад робить IT Cluster в розвиток тех спільноти та безпеки за допомогою проєктів Sky та Vision. Також нам відгукується проєкт “Mental Health” та допомога армії. Разом в цій допомозі ми сильніші.  Для нас честь стати частинкою такої спільноти! Гадаю ми маємо чим підсилити Кластер та можемо мати плідну співпрацю” – співзасновниця та CEO в Excited, Анелія Зазуліна.

“Ми радіємо, коли до Кластера долучаються нові компанії, що поділяють наші цінності та готові до підтримки важливих проєктів. Excited – чудовий приклад команди, що не лише вкладається у власний професійний розвиток, але і використовує доступні їй можливості для підтримки спільноти та країни” – СЕО Львівського ІТ Кластера, Степан Веселовський.

Поділитися статтею:
Компанія Excited приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Excited –  дизайн агенція цифрових продуктів, що заснована наприкінці 2018 року,  Анелією Зазуліною та Олександром Перельотовим. Вони залишили аутсорсингові технологічні компанії, щоб поєднавши досвід роботи з людьми та створення функціонального дизайну, самостійно створити бізнес згідно своїх цінностей. Команда любить своє ремесло, надає якісний сервіс, створючи дизайн цифрових продуктів з нуля, покращуючи існуючі, розроблячи дизайн вебсайтів […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/kompaniya-excited-pryyednalasya-do-lvivskogo-it-klastera_63bd83d29b075.png
Скопійовано!