20 Квітня, 2022
Час читання: 2 хв.

Компанія Genesis – новий учасник Львівського IT Кластера

Genesis – це компанія-співзасновник, що будує глобальні бізнеси разом із найкращими підприємцями Центральної та Східної Європи. Genesis є одним із найбільших глобальних розробників неігрових застосунків. Сумарна кількість завантажень – понад 300 мільйонів. Щомісяця цифровими продуктами Genesis користуються десятки мільйонів людей з усього світу.

У Genesis народилися та стали самостійними бізнесами низка успішних українських компаній, що працюють на глобальному ринку: Jiji, BetterMe, Headway. В екосистемі Genesis також розвиваються проєкти OBRIO, Boosters, AMO, Universe. Компанію неодноразово визнавали одним із найкращих IT-роботодавців в Україні та Східній Європі.

З початком війни більше 2000 співробітників Genesis та їхніх близьких переїхали до західних регіонів України, і розгорнули там робочі процеси. Компанія прагне розширювати географію діяльності команд, тож об’єднала зусилля з Львівським ІТ Кластером. Genesis опікується тим, аби всі співробітники та їхні сім’ї були в безпеці, а Україна мала всю допомогу, яку компанія може надати, зокрема в боротьбі на інформаційному фронті.

for-fb04-20

Команда Universe, одного з проєктів екосистеми бізнесів Genesis

Компанії та проєкти Genesis вже надіслали понад 16 млн грн на потреби ЗСУ, і понад $3 млн – спрямували на допомогу державі за низкою інших напрямів. Нещодавно компанія запустила благодійний фонд Genesis for Ukraine, який фінансує потреби співробітників та їхніх близьких, котрі долучилися до лав Збройних сил України та територіальної оборони.

“Як компанія-співзасновник високотехнологічних бізнесів, ми розуміємо наскільки важливими є взаємопідтримка та обмін експертизою між учасниками IT-ринку. Сподіваємось, що взаємодія з ком’юніті Lviv IT Cluster буде плідною та допоможе нам усім досягати високих результатів на різних фронтах нашої роботи в цей важливий і складний для нашої держави час”, – коментує Артем Копанєв, COO Genesis.

“Радий вітати талановиту компанію Genesis у Львівському ІТ Кластері. З кожним новим учасником спільноти зростають наші можливості розвивати тех-індустрію разом, а також об’єднувати зусилля для допомоги Збройним Силам України та наближення нашої перемоги. Тож вітаю вас у спільноті однодумців та заохочую до активної співпраці та долучення до наших проєктів”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Genesis – новий учасник Львівського IT Кластера

Genesis – це компанія-співзасновник, що будує глобальні бізнеси разом із найкращими підприємцями Центральної та Східної Європи. Genesis є одним із найбільших глобальних розробників неігрових застосунків. Сумарна кількість завантажень – понад 300 мільйонів. Щомісяця цифровими продуктами Genesis користуються десятки мільйонів людей з усього світу. У Genesis народилися та стали самостійними бізнесами низка успішних українських компаній, що […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-genesis-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0be_62f864ca99f61.png
Скопійовано!