24 Жовтня, 2023
Час читання: 3 хв.

Компанія Infopulse підтримала Національний день дівчат у технологіях

11 жовтня 2023 року, у Міжнародний день дівчат, Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine) в рамках ініціативи “Дівчата STEM” провів Національний день дівчат у технологіях за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Генеральним партнером заходу стала компанія Infopulse. 

Захід об’єднав понад 1000 учасниць в онлайн та офлайн форматі з 14 областей України, а також Чехії, Британії та Литви. Дівчата, отримали корисні знання під час майстер-класів та воркшопів від провідних експертів та експерток, серед яких були й колеги з Infopulse. 

У межах ініціативи проведено 67 екскурсій у відомі компанії зі сфери високих технологій, агрокомплексу, фармацевтики тощо. Infopulse запросив школярок відвідати офіс у Львові, де вони познайомилися з Христиною Гуреєвою, Senior Software Engineer (.NET), яка розповіла про власну освіту, кар’єрний шлях, що таке .net та чим займаються .net-розробники. Христина поділилась перевагами роботи в IT і тим, що їй найбільше подобається в .net-розробці. 

На фінальній конференції були відзначені кращі проєкти конкурсу, в якому брали участь індивідуальні конкурсантки і школи.  Серед переможців – проєкт “Розмінування Чорного моря”, авторкою якого є Ковтун Софія та проєкт “Future health“ школи з міста Шостка, який пропонує вирощування мікрогріну, для практичного вивчення біології, фізики, підприємництва, й для поповнення шкільного меню свіжими вітамінами. 

За результатами цього дня, 84% учасниць змінили свою думку на краще з приводу STEMу.  90%  учасниць розвіяли упередження стосовно гендеру у сфері STEM. 60% захід допоміг визначитися із майбутнім кар’єрним напрямком. 

“Для мене тема STEM – особлива та із особистою історією. Моя донька, яка раніше займалася математикою та інформатикою, через тиск стереотипів залишила це і не бачить себе більше у технологіях. Саме тому я вважаю своїм обов’язком змінити ситуацію зі STEM для інших дівчат. Натхненна це робити й надалі”, Орина Ігнатьєва, лідерка СSR команди компанії Infopulse. 

Марина Саприкіна, Голова правління ГО Центр “Розвитку КСВ” та засновниця напряму “Дівчата STEM”, розповіла про невтішну ситуації з гендерною рівністю. Всьому світу потрібно щонайменше 100 років, аби її подолати. Стартапи, започатковані жінками, отримують лише 3% усіх венчурних інвестицій, наданих переважно тими компаніями, які також заснували жінки.  

“Сьогодні ми проводимо захід з нагоди Дня дівчат у технологіях за важких обставин. В країні війна. І нам важливо говорити про STEM у контексті відбудови України, адже професії майбутнього нерозривно пов’язані з наукою і технологіями. Аби звернути увагу до жінок і дівчат у цій царині та подолати гендерну прірву, необхідно формувати партнерства, заручитися підтримкою чоловіків та залучати їх до жіночого руху STEM”, – переконана Марина Саприкіна.

На цьому підтримка та розвиток дівчат у STEM для Infopulse не завершується, а лише набирає обертів, оскільки компанія вважає, що залучення більшої кількості талановитих спеціалісток до технологічної сфери є важливим рушієм розвитку цього напряму. 

Поділитися статтею:
Компанія Infopulse підтримала Національний день дівчат у технологіях

11 жовтня 2023 року, у Міжнародний день дівчат, Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine) в рамках ініціативи “Дівчата STEM” провів Національний день дівчат у технологіях за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Генеральним партнером заходу стала компанія Infopulse.  Захід об’єднав понад 1000 учасниць в онлайн та офлайн форматі з 14 областей […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/10/arterium.png
Скопійовано!