21 Лютого, 2019
Час читання: 2 хв.

Компанія Intellias Увійшла до Списку Best of Global Outsourcing 100 за Версією Асоціації IAOP

Intellias у ТОП-100 найкращих світових аутсорсингових компаній за версією міжнародної асоціації IAOP.

19 лютого міжнародна асоціація IAOP (International Association of Outsourcing professionals) підбила підсумки року на The Outsourcing World Summit в Орландо, США. Та опублікувала рейтинг кращих світових аутсорсерів та постачальників ІТ-послуг. Цьогоріч асоціація оголосила особливу програму — Best of The Global Outsourcing 100 — та не приймала нових заявок від компаній на участь, а склала перелік кращих організацій із тих, які вже неодноразово фігурували у попередніх списках за 10 років.

Intellias обрано одним із провідних фахівців аутсорсингу, які попередньо зарекомендували себе у рейтингах Global Outsourcing 100. «Я дуже радий, що Intellias традиційно фігурує у таких престижних рейтингах як Best of the Global Outsourcing 100. Це визнання підкреслює нашу відданість клієнтам, чіткий фокус на вирішення їхніх бізнес-проблем та прагнення до вдосконалення якості наших послуг. Відзнака Intellias такими міжнародними організаціями як IAOP опомагає IT-індустрії в Україні вийти на якісно новий, глобальний рівень.» – Коментує Віталій Седлер, CEO Intellias.

До ювілейного списку увійшло значно менша кількість українських компаній у порівнянні з 2018 роком: Intellias, Eleks, N-ix, Sigma Software, Softjourn, Softengi, Svitla, SoftServe.

IAOP — глобальна асоціація, яка щорічно проводить комплексні дослідження у сфері аутсорсингу, таким чином допомогаючи світовим компаніям у виборі постачальників IT- послуг. Список Best of The Global Outsourcing 100 є джерелом інформації для компаній, які прагнуть розширити свої пропозиції та працювати із надійними аутсорсинговими партнерами. Попередні переліки The Global Outsourcing 100 щорічно відзначали компанії, які постійно вдосконалюються та демонструють якість у сфері аутсорсингу. Рейтинг формується на основі певних критеріїв, серед яких: інноваційний підхід до роботи та надання послуг, сертифікати та нагороди за успішні проєкти, відгуки клієнтів, позитивна динаміка зростання, відгуки клієнтів та проєкти з корпоративної соціальної відповідальності. Цьогорічний спеціальний огляд IAOP базується на оцінці всієї історії компанії з моменту початку програм Global Outsourcing 100 та Best Outsourcing Advisors.
Поділитися статтею:
Компанія Intellias Увійшла до Списку Best of Global Outsourcing 100 за Версією Асоціації IAOP

Intellias у ТОП-100 найкращих світових аутсорсингових компаній за версією міжнародної асоціації IAOP. 19 лютого міжнародна асоціація IAOP (International Association of Outsourcing professionals) підбила підсумки року на The Outsourcing World Summit в Орландо, США. Та опублікувала рейтинг кращих світових аутсорсерів та постачальників ІТ-послуг. Цьогоріч асоціація оголосила особливу програму — Best of The Global Outsourcing 100 — […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-intellias-d183d0b2d196d0b9d188d0bbd0b0-d0b4d0be-d181d0bfd0b8d181d0bad183-best-of-global-outsourcing-100-d0b7d0b0_62f8715c247be.jpeg
Скопійовано!