Компанія Intellias Взяла Участь у Годині Коду 2020

11 Dec, 2020

Протягом 7-11 грудня по всьому світу тисячі менторів з ІТ компаній проводять уроки інформатики в місцевих школах в рамках глобальної ініціативи Година коду (від англ. Hour of Code). Ії мета – популяризація програмування серед школярів усього світу. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході.

В українських школах відбулося майже півсотні таких уроків. Найбільший запит був у Львові та області — там зареєстрували 502 класи, а також в Івано-Франківську — 325 школярів.

Ментори з Intellias традиційно долучилися до проведення уроків у цих містах. Окрім цього, Intellias організував першу власну освітню подію для школярів — Hour for Future.

«Через пандемію всі події повинні були відбутися в режимі онлайн. Ми зрозуміли, що тепер можемо не обмежувати формат та кількість учасників і відвідати школи з маленьких міст, де немає офісів ІТ-компаній, великої кількості навчальних курсів та інших можливостей» — коментує Олександра Чучко, КСВ-спеціалістка Intellias.

За одну годину 8 спеціалістів компанії розповіли про весь цикл розробки та роль різних професій у ньому та поспілкувалися зі школярами. Майже 100 учнів з 11 областей України долучилися до події.

Hour for Future організувала компанія Intellias у партнерстві з Центром інноваційної освіти “Про.Світ” та краудфандинговою платформою “GoFundEd”.