5 Квітня, 2022
Час читання: 2 хв.

Компанія Intetics приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Intetics – світова технологічна компанія, яка впроваджує розробку програмного забезпечення, роботу з розподіленими професійними командами, оцінку якості програмних продуктів та “all-things-digital” рішення, побудовані за допомогою SMAC, RPA, AI/ML, IoT, blockchain та GIS/UAV/ LBS-технологій. Офіси компанії знаходяться в Києві, Харкові, Одесі та Львові. Intetics має представництва в таких країнах як Польща, Білорусь, Німеччина, Великобританія та США. В компанії працює 800 спеціалістів.

Intetics допомагає інноваційним компаніям скористатися світовими талантами завдяки поглибленій інженерній експертизі, що ґрунтується на фреймворку Predictive Software Engineering, спираючись на власні запатентовані новаторські бізнес-моделі Offshore Dedicated Team® та Remote In-Sourcing®, вдосконалену Technical Debt Reduction Platform (TETRA) та чітко вимірюваних SLAs для розробки програмного забезпечення.

for-fb05-04-2“Компанія Intetics на постійній основі бере участь у розвитку IT індустрії як у регіонах, де вона присутня, так і глобально по всьому світу. Ми надаємо підтримку ком’юніті інженерів та професійним спільнотам. Вступ у Львівський ІТ Кластер – це наш внесок в IT інфраструктуру України”, – коментує Борис Концевой, CEO та президент Intetics Inc.

“Як відомо, Російська Федерація напала на Україну, здійснивши акт неспровокованої агресії, акт міжнародного тероризму, акт варварського безвідповідального реваншизму, що є загрозою для всього людства. Якщо ми не зупинимо їх сьогодні, весь світ побачить темні часи своєї історії. Україна робить все можливе, щоб зберегти свою свободу, землю, мову, культуру та демократію”, – додає Борис Концевой про війну Росії в Україні.

“Я вдячний за довіру кожній компанії, яка приєднується до нашої асоціації. В тісній комунікації, на зустрічах та в межах спільних проєктів, компанії взаємодіють між собою на різних рівнях і ми віримо, що такий спосіб співпраці є одним з найефективніших. Вітаю Intetics з приєднанням до Кластера!” – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Intetics приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Intetics – світова технологічна компанія, яка впроваджує розробку програмного забезпечення, роботу з розподіленими професійними командами, оцінку якості програмних продуктів та “all-things-digital” рішення, побудовані за допомогою SMAC, RPA, AI/ML, IoT, blockchain та GIS/UAV/ LBS-технологій. Офіси компанії знаходяться в Києві, Харкові, Одесі та Львові. Intetics має представництва в таких країнах як Польща, Білорусь, Німеччина, Великобританія та США. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-intetics-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3_62f8650d2e035.png
Скопійовано!