9 Грудня, 2021
Час читання: 1 хв.

Компанія Inventify Приєдналась до Львівського ІТ Кластера

Inventify – це швейцарська продуктова IT-компанія з центром розробки у Львові. За допомогою платформи Inventify бізнес-користувачі та продакт менеджери технологічних компаній можуть створювати програмне забезпечення без написання коду та перепродавати його як SaaS рішення (Software as a Service). За допомогою інтуїтивно зрозумілого візуального редактора вони можуть розробляти і випускати програмне забезпечення, а потім в процесі доналаштовувати його, щоб врахувати нові ідеї та побажання власних клієнтів.

Створюючи свій продукт з Inventify, власники бізнесу звільняються від традиційних проблем розробки програмного забезпечення і можуть зосередитися на втіленні своїх знань у максимізацію прибутку, створенні своєї інтелектуальної власності та відповіді на зростаючі потреби своїх клієнтів.

“Ми пишаємося тим, що приєднуємося до Львівського ІТ Кластера як активний учасник, та готові ділитися зі спільнотою перевагами мегатренду no-code, який, на нашу думку, змінить гру в ІТ-індустрії,” – заявив  Мартін Поласек, СЕО та засновник Inventify.

“Вітаю компанію Inventify у нашій потужній спільноті ІТ компаній країни. Я сподіваюсь, Inventify стане її активним учасником та отримає якнайкращий досвід з нами – досвід спільної роботи, впровадження та запуску нових проєктів” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Inventify Приєдналась до Львівського ІТ Кластера

Inventify – це швейцарська продуктова IT-компанія з центром розробки у Львові. За допомогою платформи Inventify бізнес-користувачі та продакт менеджери технологічних компаній можуть створювати програмне забезпечення без написання коду та перепродавати його як SaaS рішення (Software as a Service). За допомогою інтуїтивно зрозумілого візуального редактора вони можуть розробляти і випускати програмне забезпечення, а потім в процесі […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-inventify-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18c-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3_62f866e37c07c.png
Скопійовано!