21 Лютого, 2024
Час читання: 1 хв.

Компанія Israel IT провела ребрендинг та стала Group 107

У січні 2024 року компанія, яка була відома на ринку як Israel IT змінила назву і повністю оновила свій бренд. Відтепер, це компанія – Group 107.

Group 107 – це назва холдингу, найбільшою частиною якого була і компанія Israel IT. Аби бути консистентними на ринку і створювати єдиний маркетинговий образ компанії для клієнтів, кандидатів та колег і було прийняте рішення про ребрендинг.

До того ж, у вересні 2021 року компанія стала публічною і вийшла на Тель-Авівську біржу саме під назвою Group 107.

Компанія є надійним технологічним партнером для наших клієнтів, надаючи високоякісні послуги. А для людей, це і надалі стара добра компанія з крутими колегами, прозорими та зрозумілими процесами і максимально відкритим та доступним керівництвом у форматі open door management.  

Для довідки:

Group 107 налічує близько 200 професіоналів, має центр розробки у Львові, пропагує remote формат роботи та бере активну участь у проєктах на підтримку ЗСУ та різних соціальних програм.

Поділитися статтею:
Компанія Israel IT провела ребрендинг та стала Group 107

У січні 2024 року компанія, яка була відома на ринку як Israel IT змінила назву і повністю оновила свій бренд. Відтепер, це компанія – Group 107. Group 107 – це назва холдингу, найбільшою частиною якого була і компанія Israel IT. Аби бути консистентними на ринку і створювати єдиний маркетинговий образ компанії для клієнтів, кандидатів та колег і […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo.png
Скопійовано!