4 Серпня, 2022
Час читання: 1 хв.

Компанія ISsoft Ukraine –‌ новий учасник Львівського ІТ Кластера

ISsoft Ukraine заснована у 2020 році як дочірня компанія корпорації Coherent Solutions, Inc., США. Компанія пропонує повний цикл послуг із розробки програмного забезпечення. Станом на зараз український підрозділ вже налічує понад 90 співробітників і компанія продовжує стрімко зростати.

За 17 років існування Coherent Solutions виросла у міжнародну компанію з центрами розробки у Білорусі, Молдові, Литві, Болгарії, Україні, Польщі, Молдові, США та налічує понад 2000 кваліфікованих розробників. Компанія щорічно входить у популярні рейтинги Inc. 5000, Software 500, Clutch, Top Developers.

Інженери компанії успішно реалізували понад 500 проєктів для замовників із різних сфер: фінанси, страхування, медицина, автомобільне виробництво, індустрія розваг, туризм і подорожі. Серед клієнтів компанії є John Deere, Daikin Applied, Videology та інші відомі бренди.

“Ми в ISsoft Ukraine віримо, що спільно з іншими членами Львівського ІТ Кластера, зможемо впливати на розвиток ІТ-індустрії, будемо обмінюватись експертним досвідом та підтримуватимемо ініціативи спільноти,” –‌ каже Дмитро Сенніков, General Manager ISsoft Ukraine.

“Вітаю ISsoft Ukraine у Львівському ІТ Кластері. Ми дуже раді, що наша спільнота продовжує зростати і все більше компаній, готових долучатися до розвитку технологічної галузі приєднуються до Львівського ІТ Кластера. Сподіваюсь на плідну співпрацю та активну участь в проєктах, що розвивають ІТ-індустрію України” –‌ каже Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія ISsoft Ukraine –‌ новий учасник Львівського ІТ Кластера

ISsoft Ukraine заснована у 2020 році як дочірня компанія корпорації Coherent Solutions, Inc., США. Компанія пропонує повний цикл послуг із розробки програмного забезпечення. Станом на зараз український підрозділ вже налічує понад 90 співробітників і компанія продовжує стрімко зростати.За 17 років існування Coherent Solutions виросла у міжнародну компанію з центрами розробки у Білорусі, Молдові, Литві, Болгарії, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/kompaniya-issoft-ukraine-novyj-uchasnyk-lvivskogo-it-klastera_62f9c91dd9b2f.png
Скопійовано!