4 Грудня, 2020
Час читання: 1 хв.

Компанія Jappware Приєдналась до Львівського ІТ Кластера

Jappware допомагає своїм клієнтам впроваджувати цифрові рішення, опираючись на ключові потреби бізнесу та за допомогою великого досвіду в розробці програмного забезпечення. Компанія надає повний цикл розробки та підтримки рішень для клієнтів, починаючи від ідеї та закінчуючи комерційним релізом, використовуючи лише найкращі та найнадійніші підходи, а також, сучасні та інноваційні рішення. Jappware розробляє рішення для клієнтів з Європи та США у сфері фінансів, E-commerce, Real Estate, GameDev та інших. Для цього використовують технології, які оптимально задовольнять пореби клієнтів, зокрема Java, Pythoon, AngilarJS, React/React Native тощо.

screenshot_1
Для нас, як молодої та амбітної компанії, дуже важливо бути частиною Львіської та глобальної ІТ спільноти. Саме тому, наша команда бере участь в організації багатьох технічних мітапів та конференцій. Приєднання до Lviv IT Cluster стало для нас наступним кроком в процесі інтеграції у локальну ІТ комюніті. Віримо, що наша взаємодія з Lviv IT Cluster дозволить нам ще ефективніше впливати на розвиток ІТ галузі в нашому регіоні” – Андрій Римар, СЕО і засновник компанії Jappware.

Вітаю Jappware у Кластері. Нехай участь у найбільшій бізнес-спільноті країни стане чудовою нагодою реалізувати ваші ідеї та задуми, висловити власну думку та підтримати вже ті ідеї та проєкти, над якими ми активно працюємо.” – Коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Поділитися статтею:
Компанія Jappware Приєдналась до Львівського ІТ Кластера

Jappware допомагає своїм клієнтам впроваджувати цифрові рішення, опираючись на ключові потреби бізнесу та за допомогою великого досвіду в розробці програмного забезпечення. Компанія надає повний цикл розробки та підтримки рішень для клієнтів, починаючи від ідеї та закінчуючи комерційним релізом, використовуючи лише найкращі та найнадійніші підходи, а також, сучасні та інноваційні рішення. Jappware розробляє рішення для клієнтів з […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-jappware-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18c-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3_62f86bf2811f5.jpeg
Скопійовано!