19 Березня, 2024
Час читання: 2 хв.

Компанія Kitsoft доєдналася до Львівського ІТ Кластера

Kitsoft – це українська технологічна компанія, яка протягом 15 років впроваджує продукти, що сприяють цифровій трансформації країни. В Kitsoft розробляють інноваційні технології для українського GovTech, які вже стали стандартом якості в Україні та визнані за кордоном. Зокрема, портал Дія для Мінцифри, який є платформою для цифровізації державних послуг в Україні. Команда запустила на порталі десятки онлайн-послуг, в тому числі єМалятко, єРезидент, єПідприємець та навчає інші команди працювати на платформі.

В компанії поєднали набутий досвід та новітні технології і створили власну PAAS-платформу Liquio для цифровізації країн і міст. Це ІТ-рішення базується на методології BPMN та включає мобільний застосунок, портал, чат-бот та додаткові сервіси. Компанія продовжує розвиватися в Україні та активно виходить на міжнародні ринки. 

Головний офіс Kitsoft базується в Києві, проте в компанії працюють спеціалісти з різних куточків України та світу. Загалом в команді 85+ висококваліфікованих професіоналів, в тому числі Back-End, Front-End, DevOps, QA, Low-code інженери та бізнес-аналітики. 

Команда обʼєднана не тільки цінностями розвитку, інновацій, а і соціальної відповідальності та співпраці. В Kitsoft приділяють увагу піклуванню про добробут співробітників, їх психологічне здоровʼя, а також активно допомагають ЗСУ закупкою спорядження, автомобілів на фронт та іншим забезпеченням. Двоє із співробітників компанії з перших днів повномасштабного вторгнення пішли захищати країну, і компанія зберігає за ними робочі місця та частково заробітну плату.

«Ми раді долучитися до Lviv IT Cluster, готові ділитися своєю експертизою та віримо, що наша співпраця буде плідною для спільноти і країни. Ми також відкриті для партнерств і розширення нашого досвіду з побудови якісних онлайн-сервісів для урядів та муніципалітетів в Україні та в інших країнах світу», – говорить Олександр Єфремов, CEO Kitsoft.

«Для нас честь мати компанію Kitsoft учасницею Львівського ІТ Кластера. Ми сподіваємося, що Кластер зможе задовольнити запити Kitsoft, і разом ми будемо реалізовувати потужні проєкти. Вітаємо у нашій спільноті!» – додає Степан Веселовський, СEO Львівського IT Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Kitsoft доєдналася до Львівського ІТ Кластера

Kitsoft – це українська технологічна компанія, яка протягом 15 років впроваджує продукти, що сприяють цифровій трансформації країни. В Kitsoft розробляють інноваційні технології для українського GovTech, які вже стали стандартом якості в Україні та визнані за кордоном. Зокрема, портал Дія для Мінцифри, який є платформою для цифровізації державних послуг в Україні. Команда запустила на порталі десятки […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/kitsoft.jpg
Скопійовано!