25 Листопада, 2021
Час читання: 2 хв.

Компанія Luxoft Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Luxoft, a DXC Technology Company – глобальна технологічна компанія, одна із лідерів на ринку послуг цифрової трансформації та створення програмних продуктів у світі.

Компанія працює в різних галузях – автомобільній, фінансовій, подорожах, охороні здоров’я, нафтогазі, рітейлі, медіа та телекомунікаціях. Родина Люксофтівців налічує 20 000 спеціалістів по усьому світу і Україна є найбільшою локацією компанії з офісами в Києві, Одесі та Дніпрі. Зараз з Luxoft співпрацює понад 3900 спеціалістів зі всієї України.

Завдання Luxoft – покращувати досвід клієнтів та підвищувати ефективність їхніх компаній, надаючи стратегічні, консультаційні та інженерні послуги. Фахівці поєднують у собі досконалі знання інженерії та глибокий досвід роботи у кожній з галузей, в яких працюють: автомобільній, фінансовій, подорожах, охороні здоров’я, соціальних науках, медіа і телекомунікаціях.

for-fb2021-11-24-luxoft

Luxoft займається цифровою стратегією та розробкою програмного забезпечення та надає індивідуальні технологічні рішення, які сприяють змінам бізнесу для клієнтів у всьому світі.

Luxoft представляє унікальне поєднання інженерної майстерності та глибокого досвіду в галузях, що спеціалізуються на автомобільній промисловості, фінансових послугах, подорожах і готельному бізнесі, охороні здоров’я, природничих науках, медіа та телекомунікаціях. Компанія пропонує індивідуальні ІТ-рішення, які заохочують до змін у бізнесах клієнтів в усьому світі.

Незмінно висока якість сервісів, комплексне управління проєктами, першокласні спеціалісти у галузі цифрових технологій, виняткова орієнтація на клієнтів, креативність та оперативне розв’язання проблем – фактори, що забезпечують лідерські позиції Luxoft у сфері цифрової трансформації вже понад десятиліття.

“Нам дуже приємно стати частиною Львівського ІТ Кластера. Будемо раді співпраці з компаніями-учасниками Кластера та впевнені, що така синергія принесе користь”, – відзначає Олена Самборська, керуюча та HR-директорка Luxoft Ukraine.

“Чудово, що спільнота Львівського ІТ Кластера поповнилася таким цінним учасником як Luxoft. Адже саме завдяки компаніям, які до нас приєднуються, спільнота росте не просто кількісно, а й якісно. А це робить Кластер найбільшою бізнес-спільнотою країни”, – додає Степан Веселовський, CEO, Львівський ІТ Кластер.

 

Поділитися статтею:
Компанія Luxoft Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Luxoft, a DXC Technology Company – глобальна технологічна компанія, одна із лідерів на ринку послуг цифрової трансформації та створення програмних продуктів у світі. Компанія працює в різних галузях – автомобільній, фінансовій, подорожах, охороні здоров’я, нафтогазі, рітейлі, медіа та телекомунікаціях. Родина Люксофтівців налічує 20 000 спеціалістів по усьому світу і Україна є найбільшою локацією компанії з офісами в Києві, Одесі та Дніпрі. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-luxoft-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3_62f8672dcd17f.png
Скопійовано!