2 Квітня, 2024
Час читання: 2 хв.

Компанія Mindy Support приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Mindy Support — це глобальний постачальник послуг з анотування даних та BPO, якому довіряють компанії зі списку Fortune 500 та GAFAM. Маючи за плечима понад одинадцять років досвіду, офіси та представництва на Кіпрі, в Україні, Польщі, Болгарії, Індії, Філіппінах, Єгипті, команда Mindy Support налічує понад 2000 професіоналів, які допомагають компаніям у вирішенні найсучасніших завдань з анотування даних, консультування з питань штучного інтелекту, обслуговування клієнтів та підтримки бек-офісу.

Попри повномасштабне вторгнення, Mindy Support зберегла ключову команду саме в Україні і продовжує активно розвиватися. З перших днів війни компанія допомагає своїм працівникам із переїздами, орендою житла та підтримує співробітників, які вимушено залишили свої домівки. Команда Mindy, як окремі співробітники, та як компанія в цілому, продовжує допомагати ЗСУ і робити все можливе задля наближення перемоги!

“Зі щирими почуттями радості та водночас — відповідальності, команда Mindy Support долучається до потужної спільноти Львівського ІТ-кластера. Ми віримо у силу співпраці та обміну досвідом, які дозволять кожному учаснику Кластера розвивати бізнес ще ефективніше, сприяючи зростанню нашої ІТ індустрії. Сподіваємося бути корисними спільноті та докладемо максимум зусиль для досягнення наших спільних цілей та здобуття перемоги України”, – зазначив CEO Mindy Support, Ігор Ткач.

“Львівський ІТ Кластер завжди радий вітати таких потужних гравців ринку як Mindy Support у нашій спільноті. Переконаний, що наша співпраця принесе користь як техгалузі, так і бізнес-індустрії. Я вірю, що разом ми втілимо багато проєктів задля розвитку України та нашої перемоги”, – додав Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Mindy Support приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Mindy Support — це глобальний постачальник послуг з анотування даних та BPO, якому довіряють компанії зі списку Fortune 500 та GAFAM. Маючи за плечима понад одинадцять років досвіду, офіси та представництва на Кіпрі, в Україні, Польщі, Болгарії, Індії, Філіппінах, Єгипті, команда Mindy Support налічує понад 2000 професіоналів, які допомагають компаніям у вирішенні найсучасніших завдань з […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/foto-komandy.png
Скопійовано!