9 Червня, 2022
Час читання: 2 хв.

Компанія Newoldstamp – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Newoldstamp – це мультипродуктова компанія, яка допомагає покращувати роботу своїм клієнтам та краще організувати своє щоденне життя через прості у використанні онлайн-інструменти. Основними продуктами зараз є Newoldstamp та MySignature. Також компанія активно працює над новим продуктом Cheqmark.

Newoldstamp допомагає компаніям легко керувати брендованими підписами працівників та використовувати їх для просування.

Розширений функціонал сервісу, такі як банерні кампанії; вбудована аналітика; інтерактивні кнопки в email-підписах, дає змогу перетворити бізнес-комунікації на ефективний маркетинговий інструмент, що сприяє збільшенню впізнаваності бренду на ринку.

Підписами компанії користуються фахівці Lyft, FedEx, Vodafone, Starbucks, Nvidia та ін. 
MySignature допомагає малим бізнесам та підприємцям підтримувати та рекламувати свій бренд за допомогою підписів та онлайн-бізнес карток, покращувати ефективність листування.

За допомогою сервісу Cheqmark користувачі можуть швидко організувати свої щоденні справи через списки завдань та впровадити нові корисні звички.

Newoldstamp в цифрах:

 

 • 2015 – засновано Newoldstamp;
 • 2019 – Newoldstamp прийняв участь в акселарційній програмі від 500 Startups;
 • 2019 – Поглинули MS;
 • Було створено понад 5 мільйонів професійних email-підписів;
 • Понад 8000 корпоративних клієнтів по всьому світу;
 • 100% сумісність з Microsoft 365, Google Workspace і Microsoft Exchange;
 • 2021 – запуск Cheqmark;
 • Навесні 2022 року Newoldstamp було визнано лідером у категорії програмного забезпечення для підпису електронної пошти на G2;
 • Рейтинг 4,6 на Capterra.

  for-fb2022-06-08-1

Newoldstamp продовжує розширюватися і має команду з понад 30 осіб, які працюють віддалено або з офісу у Львові.
 
Із початку війни, ця продуктова IT-компанія спрямувала понад 1,5 млн грн добровольцям та фондам на допомогу українським військовим.

Компанія закликала світову спільноту долучитися до підтримки України та здійснювати перекази у традиційних грошах та криптовалюті до фонду StandWithUkraine.

“Сьогодні вкрай важливо триматися разом і бути єдиними в усіх можливих аспектах. Тож ми дуже раді приєднатися до IT Кластера та стати частиною потужної львівської IT-спільноти. Для нас честь представляти Україну та Львів на світовій арені.

Ми готові здобувати новий досвід, ділитися своїми знаннями та робити позитивний зміни в технологічному життя України”, – каже Володимир Заставний, засновник і генеральний директор Newoldstamp.

“Вітаю Newoldstamp у Львівському ІТ Кластері. Наша спільнота збільшується, а це означає ще більше можливостей для плідного нетворкінгу та нових можливостей. Сьогодні у Кластері є чимало проєктів, які покращують ІТ-галузь у Львові та працюють над приближенням перемоги України. Тому закликаю активно долучатися до наших ініціатив”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера. 
Поділитися статтею:
Компанія Newoldstamp – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Newoldstamp – це мультипродуктова компанія, яка допомагає покращувати роботу своїм клієнтам та краще організувати своє щоденне життя через прості у використанні онлайн-інструменти. Основними продуктами зараз є Newoldstamp та MySignature. Також компанія активно працює над новим продуктом Cheqmark. Newoldstamp допомагає компаніям легко керувати брендованими підписами працівників та використовувати їх для просування. Розширений функціонал сервісу, такі як […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-newoldstamp-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0be_62f864031fcb7.jpeg
Скопійовано!