28 Липня, 2021
Час читання: 2 хв.

Компанія ORIL Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

ORIL це компанія з розробки кастомного програмного забезпечення, яка була заснована у 2014 році, та має Центр досліджень та розробок у Львові та головний офіс в США. Компанія розробляє та постачає технологічні рішення для компаній у галузях PropTech, FinTech, IoT, Marketplaces, Health & Fitness.

Компанія спеціалізується на:

  • UI/UX дизайн
  • IoT
  • Розробка продукта
  • Консультація щодо стратегії продуктів
  • Диджитал трансформація
  • DevOps

ORIL надає консалтингові та IT послуги в якості партнера, щоб допомогти бізнесам впровадити ініціативи по диджитал трансформації шляхом розробки інноваційних програмних продуктів. Маючи більш ніж 5 років досвіду у розробці веб сайтів, платформ, софтів та додатків за плечима, ORIL створила та успішно реалізувала бізнес рішення для клієнтів у всьому світі, зокрема з Європи, Канади, Америки та Австралії.

 

ORIL це команда професіоналів із нестандартним мисленням та ідеями, які захоплюються диджитал продуктами та прагнуть працювати над проєктами, що надихають. Вони відкриті в спілкуванні, підтримують професійне та особисте зростання один одного, та розділяють корпоративні цінності.
for-fb2021-07-28
“Ми дуже раді приєднатися до Львівського IT Кластера та стати частиною цієї масштабної спільноти. Наша компанія поділяє місію та цінності львівської IT-спільноти, і нам приємно отримати можливість внести свій досвід та знання у розвиток IT-сектору та бізнес середовища в Україні та зокрема у Львові. Ми віримо, що об’єднавши наші зусилля, українська IT-галузь може стати центром для висококваліфікованих спеціалістів”, коментує Роман Гаврилюк, CEO та засновник компанії ORIL.

Компанія надає підтримку на будь-якому етапі розробки програмного продукту, від ідеї та побудови архітектури продукту до написання коду та тестування. Поставлення якісних та надійних диджитал рішень є результатом налагодженої співпраці команди та agile підходу.

Вітаємо компанію ORIL у Львівському ІТ Кластері. З кожною новою компанією ми стаємо більш впливовими та значними, адже нова компанія – це нові ідеї, нові сили, нові плани. Нам приємно, що до Львівського ІТ Кластера приєднуються однодумці, які готові розвивати український ІТ-сектор. Надіюся, що наша співпраця з ORIL буде плідною”, – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.
Поділитися статтею:
Компанія ORIL Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

ORIL – це компанія з розробки кастомного програмного забезпечення, яка була заснована у 2014 році, та має Центр досліджень та розробок у Львові та головний офіс в США. Компанія розробляє та постачає технологічні рішення для компаній у галузях PropTech, FinTech, IoT, Marketplaces, Health & Fitness. Компанія спеціалізується на: UI/UX дизайн IoT Розробка продукта Консультація щодо […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-oril-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be_62f86943e8109.png
Скопійовано!