22 Березня, 2023
Час читання: 2 хв.

Компанія PwC IT Services стає новою учасницею Львівського IT Кластера

PwC Україна є учасницею міжнародної мережі фірм PwC, де у 155 країнах працює понад 327 000 фахівців. В Україні фірма працює з 1993 року. Регіональна мережа включає головний офіс у Києві та представництва у Львові та Дніпрі, які пропонують клієнтам повний спектр послуг. Компанія прагне надавати аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості. З 2018 року PwC в Україні представлена також Центром надання послуг, який станом на сьогодні налічує 450 працівників.

У лютому 2023 року PwC IT Services в Україні, яка входить до мережі фірм PwC стала учасницею Львівського IT Кластера. 

PwC IT Services була створена в 2022 році з метою виокремлення ІТ сегменту Львівського центру надання послуг PwC в окремій юридичній особі. З червня 2022 року компанія стала резидентом Дія.City. Сьогодні в PwC IT Services працює більше 50 фахівців, які надають послуги в сфері дата аналітики, програмування та автоматизації процесів. 

Компанія має на меті збільшити частку України в сегменті IT послуг, які надаються офісам PwC у Центральній та Східній Європі. Інновації та прагнення досягати найвищого результату становлять основу розвитку. Компанія бачить майбутнє України нерозривно пов’язаним із розвитком новітніх технологій та розширенням прогресивної бази висококваліфікованого IT персоналу. 

У відповідь на російське повномасштабне вторгнення в Україну PwC прийняла рішення відмовитися від присутності в Росії та Білорусі. Отже, організація більше не веде свою професійну діяльність у цих країнах. Натомість PwC спільнота продовжує всебічно підтримувати Україну, зокрема ініціативу Президента України – платформу United 24. Також протягом війни команда PwC працювала багато годин pro bono, розробляючи рекомендації із повоєнного відновлення України. Аби швидше наблизитись до дня нашої перемоги, компанія бере участь у різних ініціативах та проєктах із надання допомоги країні, а кожен з нас на своєму місці продовжує працювати та підтримувати нашу державу.

“Ми з командою працюємо над тим, аби роль Львова та України у технологічних проєктах PwC зростала кожного дня. Резидентство в Дія.City та участь у Львівському IT кластері є важливими інструментами для досягнення цієї мети. Ми цінуємо можливість бути частиною Львівського IT Кластеру та впевнені, що разом зможемо досягти поставлених цілей”, – коментує Тарас Скиба, Директор PwC IT Services.

“Ми дякуємо PwC IT Services за довіру, виявлену до Львівського IT Кластера, особливо в такий непростий час для України. Ми віримо, що наша співпраця буде плідною та довготривалою і принесе користь нашій індустрії, місту та країні”, – додав Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Поділитися статтею:
Компанія PwC IT Services стає новою учасницею Львівського IT Кластера

PwC Україна є учасницею міжнародної мережі фірм PwC, де у 155 країнах працює понад 327 000 фахівців. В Україні фірма працює з 1993 року. Регіональна мережа включає головний офіс у Києві та представництва у Львові та Дніпрі, які пропонують клієнтам повний спектр послуг. Компанія прагне надавати аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості. З […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-20-lviv-it-cluster-1.jpg
Скопійовано!