25 Березня, 2022
Час читання: 2 хв.

Компанія QArea приєдалася до Львівського ІТ Кластера

QArea – українська аутсорсингова компанія з розробки та тестування програмного забезпечення. Історія компанії розпочалася у 2001 році і за цей час QArea успішно реалізувала сотні амбітних проєктів. Серед клієнтів компанії такі відомі бренди, як Microsoft, Skype, eBay, та HuffPost. В компанії працює понад 350 працівників. QArea має декілька офісів в Україні, один з них знаходиться у Львові.

Із самого початку війни, вся команда QArea активно залучається до оборони України і допомоги державі. Хтось вступив до лав ЗСУ та територіальної оборони, хтось збирає та перенаправляє гуманітарну допомогу громадянам, які найбільше постраждали від воєнних дій, а хтось невпинно працює на інформаційному фронті. Крім того, усі співробітники компанії регулярно перераховують кошти на допомогу армії та тим, хто її потребує.

Макс Зорян, керівник компанії додає, що він особисто обурений безпідставним нападом РФ на свободу та територіальну цілісність України. З метою подальшої економічної та соціальної ізоляції держави-агресора, він наразі розробляє проєкт з виявлення міжнародних компаній, що продовжують співпрацю з Росією і таким чином фінансують її подальшу атаку проти України.

“Саме зараз надважливо для всіх компаній IT-сектору обʼєднатися заради взаємопідтримки та протидії російській агресії. Стати частиною такої потужної спільноти – це великий крок для подальшої інтеграції нашої компанії до Львівського IT-товариства”, зазначає Макс Зорян, керівник компанії QArea.

“Ми раді, що до Львівського ІТ Кластера приєднуються компанії, які готові долучатися до розвитку ІТ-індустрії у Львові та розділяють з нами спільні цінності, такі як підтримка демократії та України, а також припинення будь-якого бізнесу в Росії, що є важливим внеском у закінчення війни”, коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія QArea приєдалася до Львівського ІТ Кластера

QArea – українська аутсорсингова компанія з розробки та тестування програмного забезпечення. Історія компанії розпочалася у 2001 році і за цей час QArea успішно реалізувала сотні амбітних проєктів. Серед клієнтів компанії такі відомі бренди, як Microsoft, Skype, eBay, та HuffPost. В компанії працює понад 350 працівників. QArea має декілька офісів в Україні, один з них знаходиться […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-qarea-d0bfd180d0b8d194d0b4d0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be_62f865420258f.png
Скопійовано!