7 Вересня, 2022
Час читання: 1 хв.

Компанія Ralabs приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Ralabs розпочав своє існування у 2014 році як фінтех стартап, який згодом переріс у сервісну компанію. Ralabs створювався розробниками для розробників, аби їм було комфортно працювати та підтримувати work/life balance. 

Нещодавно Ralabs остаточно перейшов на 100% remote, однак проводить регулярні загальні дзвінки, онлайн-події та всіляко намагається підтримувати культуру компанії. Загалом, Ralabs зараз працює одночасно над 14 проєктами, один із них – це платформа для hromadske.ua.

Компанія готувалась до початку повномасштабного вторгнення, розробила план дій та проводила тематичні події. Команда Ralabs вірить та працює задля перемоги: передає пікапи, проводить благодійні аукціони, а також допомагала BoycottRussia із розробкою нового вебсайту. 

“Команда Ralabs щаслива долучитись до IT-спільноти Львова. Ми не зупиняємося та продовожуємо розвиватись, саме тому долучились до Львівського ІТ Кластера, щоб здобувати разом нові вершини. Ми віримо, що можемо бути корисними середовищу. Зараз, як ніколи важливо об’єднуватись для підтримки країни та спільної перемоги,” – каже Андрій Ясинишин, співзасновник та СEO Ralabs.

“Львівський ІТ Кластер – найбільша ІТ-спільнота України, яка постійно зростає. Ми з радістю залучаємо нових членів ком’юніті до співпраці, реалізації потрібних та важливих проєктів для ІТ-індустрії, нашого міста та країни. Вітаємо Ralabs у Кластері та сподіваємося на активну та продуктивну співпрацю,” – каже Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Ralabs приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Ralabs розпочав своє існування у 2014 році як фінтех стартап, який згодом переріс у сервісну компанію. Ralabs створювався розробниками для розробників, аби їм було комфортно працювати та підтримувати work/life balance.  Нещодавно Ralabs остаточно перейшов на 100% remote, однак проводить регулярні загальні дзвінки, онлайн-події та всіляко намагається підтримувати культуру компанії. Загалом, Ralabs зараз працює одночасно над […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/kompaniya-ralabs-pryyednalasya-do-lvivskogo-it-klastera_63bd846d5a3cd.png
Скопійовано!