18 Березня, 2022
Час читання: 1 хв.

Компанія SciForce приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Компанія SciForce робить свій внесок у те, щоб завтра ставало ближчим завдяки штучному інтелекту та машинному навчанню. Ліки розроблятимуться швидше, рак лікуватиметься ефективніше, агротехнології будуть сприяти більшим врожаям, а освіта ставатиме цікавішою.

Після початку широкомасштабного вторгнення росії до України, компанія SciForce залишається в Україні, щоб винаймати працівників і працівниць з України надалі, допомагати їм та їхнім родинам, виплачувати податки, підтримувати ЗСУ. Також компанія продовжує боротися з російською дезінформацією так, як це вміють першокласні ІТ-фахівці. SciForce  позиціонує себе як відповідальний український бізнес із проактивною громадянською позицією.

“Нам приємно стати частиною Львівського ІТ Кластера та розвивати індустрію штучного інтелекту в Україні. Ми раді зробити свій внесок у розвиток нашої країни у сферах медицини, освіти та сільського господарства. Лише разом ми зможемо зробити так, щоб завтра настало вже сьогодні,”  Інна Агеєва, СЕО SciForce.

for-fb03-18-4“Кількість ІТ-компаній у Львові зростає і ми раді, що кількість наших партнерів також збільшується. Вдячні SciForce за увагу до нашої діяльності, яка націлена на розвиток ІТ-індустрії Львова, а також підтримку роботи компаній в умовах війни та допомогу українській армії. Вірю, що наша співпраця буде плідною, та разом ми створимо ще більше проєктів, які принесуть користь індустрії та нашому місту,” – Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія SciForce приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Компанія SciForce робить свій внесок у те, щоб завтра ставало ближчим завдяки штучному інтелекту та машинному навчанню. Ліки розроблятимуться швидше, рак лікуватиметься ефективніше, агротехнології будуть сприяти більшим врожаям, а освіта ставатиме цікавішою. Після початку широкомасштабного вторгнення росії до України, компанія SciForce залишається в Україні, щоб винаймати працівників і працівниць з України надалі, допомагати їм та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-sciforce-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3_62f8656abbfb7.png
Скопійовано!