12 Квітня, 2021
Час читання: 1 хв.

Компанія Smart Tek Solutions and Services Долучилась до Львівського IT Кластера

Smart Tek Solutions and Services входить в групу компаній First Tek, провідного провайдера IT-сервісів, що обслуговує компанії зі списку Fortune 500 в США.

Мета компанії – стати провідним роботодавцем у Львові та Україні шляхом органічного зростання, а також стати центром розробки програмного забезпечення та R&D. SmartTek спеціалізується на хмарних технологіях, AI, VR / AR, комп’ютерному баченні, машинному навчанні, кібербезпеці, аналітиці, ERP, CRM, QA  та розробці додатків.

“Ми пишаємось тим, що стали частиною львівського ІТ Кластера. Наша місія – надати робочі місця у Львові та Україні й обслуговувати наших клієнтів по всьому світу, насамперед у США та Європі. Окрім досліджень та розробок, ми плануємо створити у Львові освітній та навчальний центр для студентів та ІТ-спеціалістів з усієї України,”Kumar Bhavanasi, CEO, Smart Tek Solutions and Services.

“Вітаю компанію Smart Tek Solutions and Services у спільноті Кластера. Кожна нова компанія, яка долучається до нас – це крок вперед, постійний розвиток і демонстрація того, що ми рухаємося у правильному напрямку. Я вірю, що співпраця із Вами неодмінно допоможе у вдосконаленні IT-простора Львова,” – Степан Веселовський, CEO, Львівський ІТ Кластер.
Поділитися статтею:
Компанія Smart Tek Solutions and Services Долучилась до Львівського IT Кластера

Smart Tek Solutions and Services входить в групу компаній First Tek, провідного провайдера IT-сервісів, що обслуговує компанії зі списку Fortune 500 в США. Мета компанії – стати провідним роботодавцем у Львові та Україні шляхом органічного зростання, а також стати центром розробки програмного забезпечення та R&D. SmartTek спеціалізується на хмарних технологіях, AI, VR / AR, комп’ютерному […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-smart-tek-solutions-and-services-d0b4d0bed0bbd183d187d0b8d0bbd0b0d181d18c-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18c_62f86aadc8c59-scaled.jpeg
Скопійовано!