26 Вересня, 2022
Час читання: 3 хв.

Компанія TechMagic придбала київську Dynamo Development: деталі угоди

Сервісна компанія TechMagic, що фокусується на розробці з використанням JavaScript-стеку, купила компанію Dynamo Development.  Суму угоди сторони не розкривають. TechMagic планує завдяки купівлі підсилити свою присутність на американському ринку та пришвидшити своє зростання.

Це одне з небагатьох M&A в Україні за останній період. Розповідаємо детальніше чому війна не стала перешкодою для такої угоди.

“Ще до війни ми шукали рішення для ефективного масштабування компанії. 

Досвід та репутація Dynamo розширить нашу присутність в США і доповнить наше портфоліо стабільними й перспективними клієнтами. Крім цього, нам близькі їхні інженерна культура та цінності, і разом ми зможемо отримати більше можливостей для розвитку”, коментує угоду Co-Founder, СЕО TechMagic Олег Даць.

Що відомо про Dynamo Development

Компанія заснована в Нью-Йорку з основним розробницьким центром в Києві. Зараз у Dynamo понад 50 спеціалістів. Понад 25+ років компанія допомагає великим компаніям зі сфери фінансів, охорони здоров’я та нерухомості створювати технологічні рішення для своїх бізнесів. Команда Dynamo Development має хорошу експертизу в Salesforce, .Net, Java, PHP,  QA, C++. СТО компанії, David Grinberg, проживає в США і допомагатиме із залученням нових клієнтів на американському ринку.

Деталі угоди

Угода передбачає, що компанія стане підрозділом TechMagic та працюватиме як окремий Delivery Unit, а Salesforce департамент стане частиною дочірньої компанії TechMagic  MagicFuse. Також буде збережена команда та робочі підходи. Процес інтеграції планується поступовим й має завершитись на початку 2023 року.

“Нам важливо, щоб команда Dynamo відчувала себе так само комфортно, як і до інтеграції, ми плануємо зберегти гнучкість та свободу властиву компанії”, – запевняє Лідія Даць, Co-Founder, Head of HR у TechMagic.

Цікаво, що сторони угоди ніколи не зустрічалися особисто, а всі переговори велися в Zoom, оскільки менеджмент компанії Dynamo знаходиться в США, а власники TechMagic в Україні, де на даний час діють обмеження на виїзд за кордон.

“Ми познайомились з Dynamo за кілька місяців до війни, а переговори про партнерство розпочали на початку лютого 2022 року. Повномасштабна війна не змінила наших намірів. Ця угода демонструє, що ІТ бізнес в Україні працює не зважаючи на ситуацію. Так, через обставини нам знадобилося більше часу для її завершення. Та зараз ми ще більше впевнені у своєму рішенні”, розповідає редакції Андрій Кузьмич, Co-Founder та CTO TechMagic.

Про TechMagic

TechMagic українська компанія з центром розробки у Львові, що спеціалізується на розробці веб і мобільних проєктів різної складності для великих брендів і стартапів, використовуючи JavaScript, AWS і Serverless стек. У портфоліо сервіси, якими користуються компанії зі списку Fortune 500, зокрема — SONY, Ryanair, Hilton, Cisco, Deloitte.

Після інтеграції TechMagic буде налічувати близько 300 спеціалістів. В планах компанії – інвестувати в розвиток делівері-центрів та розширення команди. Також, найближчим часом планується  відкриття офісу в Кракові.

Поділитися статтею:
Компанія TechMagic придбала київську Dynamo Development: деталі угоди

Сервісна компанія TechMagic, що фокусується на розробці з використанням JavaScript-стеку, купила компанію Dynamo Development.  Суму угоди сторони не розкривають. TechMagic планує завдяки купівлі підсилити свою присутність на американському ринку та пришвидшити своє зростання. Це одне з небагатьох M&A в Україні за останній період. Розповідаємо детальніше чому війна не стала перешкодою для такої угоди. “Ще до […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/kompaniya-techmagic-prydbala-kyyivsku-dynamo-development-detali-ugody_63bd83f73cfa0.png
Скопійовано!