27 Квітня, 2022
Час читання: 3 хв.

Компанія Wirex приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Wirex – британська фінтех-компанія з ліцензією фінансового регулятора FCA, яка розробила одну з перших платіжних платформ, що дозволяє безперешкодно використовувати цифрові та традиційні валюти в одному застосунку з можливістю відкриття мультивалютних рахунків, здійснення валютних переказів та надання обмінних послуг. Наразі картками Wirex MasterCard та Visa користуються більш ніж 4,5 млн користувачів у 130 країнах світу.

Офіси компанії розташовані у Лондоні, Дубліні, Сінгапурі, Далласі, та Атланті. R&D-центр Wirex базується в Україні із хабами у Києві, Львові та Харкові. Місія компанії – надати людям можливість користуватися перевагами світу, в якому всі валюти рівні. Окрім Wirex App компанія наприкінці 2021 року представила децентралізований криптовалютний гаманець Wirex Wallet для DeFi-застосунків та NFT.

Wirex засуджує воєнні дії зі сторони РФ та посягання на територіальну цілісність України і вважає обстріли цивільного населення України геноцидом українського народу та порушенням фундаментальних прав людини. Через воєнне вторгнення Російської Федерації на територію України з 25 лютого 2022 року компанія заблокувала росіянам доступ до свого продукту Wirex App, підтримуючи активні дії щодо виключення Росії з ринку глобальних фінансових послуг.

Компанія закликала світову спільноту долучитися до підтримки України та здійснювати перекази у традиційних грошах та криптовалюті до фонду Support Ukraine Now. Наразі головна мета компанії – забезпечити безпеку та здоров’я понад 250 членів команди українського R&D-центру, тому Wirex допомагає IT-спеціалістам та їхнім сім’ям із релокейтом до західних областей України, а також до Польщі та Литви.

Wirex створила хаб у Польщі, де приймає вайрексерів та допомагає з пошуком житла. Така можливість є для жінок, дітей та старших родичів тіммейтів. У воєнний час Wirex активно підтримує захисників та захисниць, що приєдналися до лав ЗСУ та Територіальної Оборони зі збереженням позиції у компанії та фінансовою підтримкою. Wirex продовжує працювати над своїми продуктами та надавати послуги клієнтам по всьому світу, дозволяє їм оплачувати товари й послуги криптовалютою, автоматично конвертує платежі у долари та євро.

for-fb26-04

“Команда Wirex R&D щиро рада долучитися до спільноти професіоналів Львівського IT Кластера. Ми сподіваємося, що наша співпраця буде максимально плідною та взаємовигідною для усіх членів цього ком’юніті. Wirex давно планувала розширити географію своїх R&D-центрів в Україні, тож попри війну компанія відкрила новий хаб у Львові та активно розширює свою команду спеціалістів, і приєднання до Львівського IT Кластера – органічний крок для спільної взаємодії у розвитку українського IT-сектору та підтримці добробуту наших співгромадян і сил нашої армії. Оскільки Wirex – продуктова компанія, сподіваємося, що наш унікальний досвід й експертиза у розробці передових фінтех-рішень, у тому числі й на базі блокчейну, сприятиме активному розвитку IT та фінтех-ринку України. У єдності сила, тож попри війну ми усі разом маємо продовжувати працювати на благо нашої країни, забезпечуючи їй надійний економічний тил, тож ми готові стати опорою для IT-спільноти у розвитку прогресивного фінтеху у нашій країні, аби разом зробити її процвітаючою європейською державою”, – зазначає Руслан Колодяжний, CTO Wirex, голова Wirex R&D.

“Спільнота Львівського ІТ Кластера об’єднує компанії, щоб разом розвивати та вдосконалювати ІТ-екосистеми Львова та України загалом. Кожен новий учасник в Кластері – це нові ідеї, нові проєкти, нові плани. Вітаю Wirex в спільноті та сподіваюся на плідну співпрацю”, – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Wirex приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Wirex – британська фінтех-компанія з ліцензією фінансового регулятора FCA, яка розробила одну з перших платіжних платформ, що дозволяє безперешкодно використовувати цифрові та традиційні валюти в одному застосунку з можливістю відкриття мультивалютних рахунків, здійснення валютних переказів та надання обмінних послуг. Наразі картками Wirex MasterCard та Visa користуються більш ніж 4,5 млн користувачів у 130 країнах світу. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-wirex-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3_62f864aea0b3d.png
Скопійовано!