7 Березня, 2022
Час читання: 2 хв.

Компанія wwwest solutions Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Компанія wwwest solutions долучилась до Львівського ІТ Кластера. 5 років з моменту заснування та більше ніж 10 років досвіду у сфері IT дали wwwest solutions розуміння та переконання, що саме сьогодні компанія має чим збагатити спільноту міста та сферу, в якій працює. Wwwest solutions успішно працює у напрямках WEB, ІT-консалтинг та WEB-консалтинг. Основні технології: PHP, Laravel, Javascript. Ключові проєкти для медіа та новинних порталів, маркетингових агенцій, онлайн-навчання.

Wwwest solutions невелика компанія, яка не боїться великих викликів. В компанії більше 30 працівників, які є гнучкими до змін та водночас непохитними у збереженні ключових цінностей, таких як – якість, відповідальність та інноваційність, а також, постійних ріст – кожного в команді та компанії загалом. Партнери зростали разом з компанією – від малих ідей до більш масштабних, що сьогодні знаходяться на топ-позиціях у своїх галузях.

Співзасновники wwwest solutions Тарас та Остап цінують кожного в команді, всіляко заохочують інновації та ніколи не називають колег «персоналом». Адже вміння мислити самостійно, приймати рішення, брати на себе відповідальність та бажання навчатись – це ті ключові риси, які разом з професійністю формують портрет компанії – від заснування й надалі. Тут люблять жартувати, що легкий день був вчора. У wwwest solutions не забувають, що в ІT важливо тримати руку на пульсі, стежити за найкращими глобальними практиками, постійно розвиватись та часто бути на крок попереду, адже IT – одна з найдинамічніших галузей бізнесу.

У час війни компанія продовжує працювати, аби мати змогу допомагати Збройним Силам України та підтримувати економіку країни. Клієнти підтримують компанію та Україну – надсилають кошти та передають необхідні товари. Wwest solutions вдячні їм за довіру, адже жоден проєкт не був призупинений, більше того, усі терміни виконання були збільшені. Також, допомагають і у сфері ментального здоров’я: клієнти компанії з платформи для психологічної підтримки зробили безкоштовний доступ до їхніх послуг для українських працівників.

Компанія вірить, що своїм досвідом, ідеями та натхненням якісно збагатить спільноту міста, як Львівський ІТ Кластер зокрема, так й інші сфери, до проєктів яких буде з радістю долучатись.

“Радіємо приєднанню wwwest solutions до нашої спільноти. Сьогодні нелегкі часи і я щасливий, що всі колеги розуміють це і продовжують гуртуватися, адже разом ми зможемо досягти значно більше, аніж наодинці. Тому бажаю компанії проявляти себе і бути активним учасником Львівського ІТ Кластера,” – Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера. 

Поділитися статтею:
Компанія wwwest solutions Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Компанія wwwest solutions долучилась до Львівського ІТ Кластера. 5 років з моменту заснування та більше ніж 10 років досвіду у сфері IT дали wwwest solutions розуміння та переконання, що саме сьогодні компанія має чим збагатити спільноту міста та сферу, в якій працює. Wwwest solutions успішно працює у напрямках WEB, ІT-консалтинг та WEB-консалтинг. Основні технології: PHP, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-wwwest-solutions-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0be_62f8658bcf3f6.jpeg
Скопійовано!