18 Січня, 2024
Час читання: 2 хв.

Компанія YouScan приєдналася до Львівського IT Кластера

YouScan – українська продуктова компанія, розробник платформи моніторингу соцмедіа на основі штучного інтелекту, що допомагає бізнесам краще розуміти своїх клієнтів та керувати репутацією в Інтернеті. 

YouScan визнаний світовим лідером у сфері моніторингу соцмедіа та входить до Топ-10 найпопулярніших інструментів згідно зі звітом “The State of Social Listening 2023”.

В 2023 та 2024 роках YouScan є лідером в категорії Social Listening Tools за оцінкою G2 (платформа відгуків про ПЗ);  дослідницька компанія Gartner відмітила YouScan в якості “Cool AI Vendor for Marketing”.  Два роки поспіль – 2020 та 2021 – YouScan отримував нагороду MarTech Breakthrough Awards в категорії “Best Social Media Monitoring Software”. 

Головний і R&D офіс компанії знаходиться в Києві, команда розподілена по 14 країнах, а клієнти у Європі, США, Канаді, Латинській Америці, на Близькому Сході та в Азії. Сьогодні команда YouScan прагне надавати нашим клієнтам по всьому світу найновітніші технології, включно із ШІ, допомагаючи їм чути своїх клієнтів та покращувати свій бізнес.

Компанія надзвичайно пишається, що їхній ШІ-продукт завойовує світ, але серце команди в Україні. Тому робить все можливе, щоб наблизити Перемогу: донатить, волонтерить, надає безоплатний доступ до свого інструменту численим благодійним фондам та державним організаціям, що дозволяє їм використовувати всю силу даних соціальних мереж для боротьби з ворогом і підвищення обороноздатності України.

Ми в YouScan дуже раді долучитись до Львівського ІТ Кластеру. Ми віримо, що об’єднуючись та обмінюючись досвідом, ми допомагаємо один одному зростати швидше, а це означає сильнішу екосистему та сильнішу Україну 🇺🇦“, – зауважив CEO YouScan, Леонід Литвиненко.

“Львівський ІТ Кластер відкритий для нових ідей та можливостей співпраці. Ми віримо, що YouScan стане активним членом нашої спільноти та сприятиме старту та реалізації наших проєктів задля розвитку техгалузі та України”, – додав Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія YouScan приєдналася до Львівського IT Кластера

YouScan – українська продуктова компанія, розробник платформи моніторингу соцмедіа на основі штучного інтелекту, що допомагає бізнесам краще розуміти своїх клієнтів та керувати репутацією в Інтернеті.  YouScan визнаний світовим лідером у сфері моніторингу соцмедіа та входить до Топ-10 найпопулярніших інструментів згідно зі звітом “The State of Social Listening 2023”. В 2023 та 2024 роках YouScan є […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/youscan_team.jpg
Скопійовано!