14 Липня, 2022
Час читання: 2 хв.

Компанія YouTeam приєдналася до Львівського ІТ Кластера

YouTeam – це маркетплейс для найму віддалених розробників за моделлю staff augmentation. Платформа дозволяє технічним компаніям прискорювати темпи розробки, миттєво додаючи в команду інженерів, що працюють за контрактом.

Завдяки мережі з 25 000 перевірених програмістів у Європі та Латинській Америці, YouTeam допомагає клієнтам отримати доступ до кваліфікованих спеціалістів, які готові почати роботу над проєктом протягом тижня.

YouTeam орієнтована на віддалену роботу і має штаб-квартиру в Маунтін-Вью, Каліфорнія та центральний офіс у Львові. Компанія була заснована в 2017 році. Станом на 2022 рік в ній працюють 35 співробітників. В 2018 році YouTeam отримала фінансування та пройшла акселераційну програму Y Combinator.

Волонтерство – невідʼємна частина бізнесу YouTeam. Компанія прирівнює волонтерську діяльність до основних задач бізнесу і компенсує 100% часу, який співробітники витрачають на суспільно корисну діяльність. З початку російського вторгнення в Україну YouTeam пожертвувала 3 000 000 гривень на підтримку української армії, переселенців та інших громадян, і продовжує щомісяця жертвувати 50% прибутку на допомогу країні.

“YouTeam – це міжнародна дистанційна технологічна компанія: наразі наші співробітники працюють із десяти різних країн, а на нашому маркетплейсі представлені розробники ще з тридцяти. Але наше серце завжди буде у Львові, де народилася наша компанія, і де знаходиться велика частина нашої команди.

Однак те, що переконало мене, що настав час приєднатися до Кластера – це справи, над якими він працює у ці найтемніші часи. У перші дні війни YouTeam пообіцяла половину свого прибутку передавати на допомогу Україні. Дуже приємно бачити подібні ініціативи в багатьох інших українських технологічних компаніях. Це часи, коли сила єдності очевидна більш, ніж будь-коли. Ми пишаємося тим, що стали частиною”, Юрій Рифяк, співзасновник і CEO YouTeam

“Вітаю команду YouTeam у Кластері. Це дуже цінно, що в такі непрості часи ІТ-спільнота гуртується, адже спільно можна досягти набагато більше. Впевнений, що компанія YouTeam серед низки наших проєктів і ініціатив знайде ті, які ті в яких проявить себе на максимум”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія YouTeam приєдналася до Львівського ІТ Кластера

YouTeam – це маркетплейс для найму віддалених розробників за моделлю staff augmentation. Платформа дозволяє технічним компаніям прискорювати темпи розробки, миттєво додаючи в команду інженерів, що працюють за контрактом. Завдяки мережі з 25 000 перевірених програмістів у Європі та Латинській Америці, YouTeam допомагає клієнтам отримати доступ до кваліфікованих спеціалістів, які готові почати роботу над проєктом протягом […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-youteam-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3_62f86347d47f0.png
Скопійовано!