7 Грудня, 2023
Час читання: 1 хв.

Компанія Zelh приєдналася до Львівського IT Кластера

Zelh – це аутстафінгова та аутсорсингова компанія, яка допомагає бізнесу підвищити ефективність та знизити витрати на оплату праці, впроваджуючи віддалену модель укомплектування штату для своїх співробітників по всьому світу. Послуга дозволяє клієнтам повністю контролювати своїх співробітників. Заснована в 2017 році, компанія надає розумні та інноваційні рішення для підбору кваліфікованого персоналу та використання існуючих команд для швидкого розширення.

Надання клієнтам обґрунтованих рішень та консультацій для розширення та зростання з високими доходами та низькими інвестиціями є основною метою Zelh. Ми успішно працюємо з ІТ, інженерією, логістикою та іншими галузями. Співпрацюючи з Zelh, сучасний бізнес може зосередитися на своїх основних цілях, делегуючи трудомісткі операції та перекладаючи юридичні обов’язки. У Zelh є офіси в Україні, Польщі та США.

Zelh радий стати членом Львівського ІТ Кластера і з нетерпінням чекає на знайомство з
усією спільнотою. Ми сподіваємося поділитися нашим досвідом з усіма та встановити міцні
партнерські стосунки. Як американська компанія, що глибоко вкорінена в Україні, для нас
це велика честь бути частиною цієї спільноти!
” – зазначає Тоні Радчишин, CEO Zelh.

“Львівський ІТ Кластер відкритий для нових ідей та можливостей співпраці. Я сподіваюся, що Zelh  стане активним членом нашої спільноти та сприятиме старту та реалізації наших проєктів задля розвитку техіндустрії та України,” – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Компанія Zelh приєдналася до Львівського IT Кластера

Zelh – це аутстафінгова та аутсорсингова компанія, яка допомагає бізнесу підвищити ефективність та знизити витрати на оплату праці, впроваджуючи віддалену модель укомплектування штату для своїх співробітників по всьому світу. Послуга дозволяє клієнтам повністю контролювати своїх співробітників. Заснована в 2017 році, компанія надає розумні та інноваційні рішення для підбору кваліфікованого персоналу та використання існуючих команд для […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/zelh_photo.png
Скопійовано!