29 Листопада, 2019
Час читання: 2 хв.

Компанії Львівського ІТ Кластера Ознайомилися з Податковими Нововведеннями

За підтримки Львівського ІТ Кластера, Укрсиббанку та компанії Deloitte, 27 листопада відбувся практичний семінар “Податкова реформа нового уряду: До чого готуватись IT компаніям” для топ-менеджменту львівських ІТ-компаній. Відвідали його власники бізнесу, СЕО та CFO компаній,  керівники юридичних і фінансових департаментів компаній Львівського ІТ Кластера. Під час семінару експерти обговорили питання, що стосуються майбутніх змін в оподаткуванні і бізнесі.

Організатори заходу зібрали понад 60 учасників. Під час семінару експерти обговорили правила ведення бізнесу з іноземними партнерами, оподаткування контрольованих іноземних компаній і виклики для власників бізнесу.

Юлія Пінєгіна, керівник напряму валютного контролю УКРСИББАНКу, розповіла про нові можливості і правила інвестування, залучення коштів «в» і «з» України. Менеджери з компанії Deloitte Андрій Серветник та Андрій Поліщук поділилися думками щодо ймовірного запровадження нової податкової звітності з трансфертного ціноутворення: повідомлення про участь в міжнародній групі компаній, розширення переліку необхідної глобальної документації, звіт в розрізі різних юрисдикцій.

nestor2
Володимир Юмашев з компанії Deloitte, розповів про зміни в правилах оподаткування операцій нерезидентів, важливість юридичної структури для швидкого та «безболісного» залучення іноземного інвестора.

Дар’я Гулінська, менеджер Deloitte, розказала про впровадження автоматичного обміну інформацією. Експерт пояснила, яка інформація про іноземні рахунки може бути відкритою для податкових органів України.

Учасники семінару брали активну участь в обговоренні практичних кейсів, можливих варіантів розвитку ведення бізнесу. Надалі Львівський ІТ Кластер докладатиме всі зусилля для того, щоб учасники кластера були готовими до змін.
Поділитися статтею:
Компанії Львівського ІТ Кластера Ознайомилися з Податковими Нововведеннями

За підтримки Львівського ІТ Кластера, Укрсиббанку та компанії Deloitte, 27 листопада відбувся практичний семінар “Податкова реформа нового уряду: До чого готуватись IT компаніям” для топ-менеджменту львівських ІТ-компаній. Відвідали його власники бізнесу, СЕО та CFO компаній,  керівники юридичних і фінансових департаментів компаній Львівського ІТ Кластера. Під час семінару експерти обговорили питання, що стосуються майбутніх змін в […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d197-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d183-d0bed0b7d0bd_62f86ef818197.png
Скопійовано!