1 Листопада, 2023
Час читання: 3 хв.

KredoBank став новим партнером Львівського IT Кластера

KredoBank – один із системно важливих банків України, що працює на ринку понад 33 роки. Банк є частиною фінансової групи PKO Bank Polski. Банк PKO Bank Polski є найбільшою фінансовою інституцією Польщі та одним із найбільших банків Центральної  та Східної Європи.

KredoBank працює у 22 областях України і у Києві та надає увесь спектр банківських послуг.

Клієнтами KredoBank є більше 600 000 фізичних осіб та 57 000 юридичних осіб. Зокрема, понад 15 000 IT-спеціалістів, а також понад 400 IT-компаній.

В умовах війни банк продовжує надійно обслуговувати операції клієнтів та надавати кредитну підтримку українському бізнесу. Завдяки співпраці з державними та міжнародними фінансовими організаціями банк пропонує бізнесу низку кредитних та грантових програм, серед яких – програма розподілу ризику від Європейського банку реконструкції та розвитку, програма підтримки експортерів від Експортно-Кредитного агентства України та програма гарантій від Європейської комісії, яка дозволяє кредитувати підприємства поруч із зонами активних бойових дій.

Правильний банк – це філософія KredoBank. Робити правильно, без зайвих зірочок, прихованих сенсів та нюансів. Щоб у продуктах та послугах містилися прозорі та зрозумілі для клієнтів умови. Завдяки цій філософії вдається налагоджувати співпрацю з клієнтами на основі довготривалих відносин.

KredoBank є соціально відповідальним бізнесом, що підтримує важливі для суспільства ініціативи у сфері медицини, культури, освіти та оборони. Найбільшими соціальними проєктами банку є культурні ініціативи «Кіно в парку з KredoBank» та «Читаємо з KredoBank», програма співпраці з медичними закладами «З добрим серцем», та соціальна ініціатива «Сміливість бути поруч». З 2021 року при банку працює благодійний фонд «Фундація КРЕДО».

З початку повномасштабної війни в Україні KredoBank надавав допомогу медичним закладам на сході України та внутрішньо переміщеним особам, створив у Львові прихисток для людей, що залишили домівки через війну, та підтримував його роботу, допоміг у добудові Центру протимінної діяльності Міністерства оборони України та розпочав співпрацю з ультрасучасною клінікою протезування воїнів та потерпілих від війни SuperHumans Center, а також фінансує інші оборонні та гуманітарні ініціативи.

Ми раді долучитися до Львівського ІТ Кластера та маємо за честь стати частиною найбільшої в Україні спільноти компаній інформаційних технологій. ІТ-галузь для KredoBank  нині не лише потужний та поважний клієнт – сьогодні банк теж є частиною ІТ-сфери, що розробляє та впроваджує цифрові рішення для сучасних банківських послуг. Впевнений, що членство у Львівському ІТ Кластері дозволить нам обмінюватися досвідом та удосконалювати наші пропозиції та послуги”, – говорить голова правління АТ “KredoBank” Єжи Яцек Шугаєв.     

“Вдячні KredoBank за довіру до нашої спільноти. Ми цінуємо, що такий системно важливий банк України став частиною Кластера. Наше партнерство відкриває нові можливості для обох сторін і підсилює спільне прагнення до інновацій та технологічного розвитку Львова та України. Сподіваюся на активну участь у наших проєктах та плідну співпрацю всередині спільноти”, – додає СЕО Львівського IT Кластера Степан Веселовський.

Поділитися статтею:
KredoBank став новим партнером Львівського IT Кластера

KredoBank – один із системно важливих банків України, що працює на ринку понад 33 роки. Банк є частиною фінансової групи PKO Bank Polski. Банк PKO Bank Polski є найбільшою фінансовою інституцією Польщі та одним із найбільших банків Центральної  та Східної Європи. KredoBank працює у 22 областях України і у Києві та надає увесь спектр банківських […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/foto-v-tekst.png
Скопійовано!