12 Грудня, 2023
Час читання: 2 хв.

Linkup Studio створили платформу YachtWay, що виграла Red Dot 2023 

Команда Linkup Studio створила маркетплейс YachtWay і здобула відзнаку  Red Dot Award: Brands & Communication Design 2023 відразу у трьох номінаціях: “digital solution”, “interface design” та “web design”.

Команда Linkup Studio створила маркетплейс YachtWay і здобула відзнаку  Red Dot Award: Brands & Communication Design 2023 відразу у трьох номінаціях: “digital solution”, “interface design” та “web design”.

YachtWay — розумний торговий майданчик, який допомагає опублікувати та придбати найкращі яхти у кілька кліків.

Розробники зробили платформу інтуїтивною та простою у використанні, що допомагає дилерам та суднобудівним підприємствам швидко додавати свої оголошення (лістінги). А клієнтам — шукати, порівнювати та купувати яхти. Розгорнуте функціональне фільтрування миттю відсіює нерелевантні судна та підбирає найкращі варіанти, які збігаються за вимогами і бюджетом клієнтів. Команді вдалося спростити пошук ідеального судна незалежно від місцеперебування користувача.

YachtWay як Apple, тільки у сфері яхтової індустрії. Платформа є передовою на ринку за своїм дизайном і функціоналом.

Дизайнери Linkup Studio підібрали яскраві дизайни, додали інтерактивні елементи, плавні анімації, щоб створити користувачам атмосферу розкішного відпочинку.

YachtWay закриває потреби як суднобудівних виробництв та дилерів, так і клієнтів. Платформа дає змогу користувачам переглядати, сортувати оголошення та ділитися ними. Вони можуть дивитися відео та світлини з найбільшої бази яхт, які виставляють на продаж.

У платформі YachtWay широкий набір фільтрів та опцій сортування для найбільш точного вибору яхти. 

Клієнти можуть зберігати улюблені судна, отримувати сповіщення про нові оголошення і спілкуватися напряму з суднобудівними виробництвами, дилерами та брокерами — це доступно в будь-який час.

“Ми налагодили плідну партнерську співпрацю із CEO YachtWay Хейго Паарталу, що й привело до спільної перемоги. Нам вдалося поєднати глибокі знання Linkup Studio у дизайні та розробці з десятирічним досвідом Хейго в яхтовій індустрії. Результат — зручна, практична та ефективна платформа”, — каже головна дизайнерка Linkup Studio, Наталія Самбір.

Про Linkup Studio

Це компанія з головним офісом у Львові, яка створює дизайни і розробляє програмне забезпечення протягом останніх 10 років. За час існування вони надали послуги більше як 150 клієнтам, серед яких Porsche, Bosch, Reverso, Impactive та інші. Компанію відзначили найпрестижнішими нагородами в галузі дизайну та розробки, такі як Red Dot, UX Design Awards і App of the Day

Про Red Dot Design Award

Нагороду для найкреативніших дизайнів Red Dot Design Award заснували 1955 року, її присуджує Design Zentrum Nordrhein Westfalen у місті Ессен, Німеччина. Нею відзначають виняткові продукти у сфері дизайну.

Поділитися статтею:
Linkup Studio створили платформу YachtWay, що виграла Red Dot 2023 

Команда Linkup Studio створила маркетплейс YachtWay і здобула відзнаку  Red Dot Award: Brands & Communication Design 2023 відразу у трьох номінаціях: “digital solution”, “interface design” та “web design”. Команда Linkup Studio створила маркетплейс YachtWay і здобула відзнаку  Red Dot Award: Brands & Communication Design 2023 відразу у трьох номінаціях: “digital solution”, “interface design” та “web […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/red-dot-cover-1.jpg
Скопійовано!