4 Листопада, 2022
Час читання: 1 хв.

Linkup Studio задонатила ₴ 1 000 000 на ППО

Linkup Studio передали проєкту “Sky” 1 млн. грн для технічної модернізації командного і аналітичного центрів Повітряного командування “Захід”.

Добре оснащені сили протиповітряної оборони забезпечують мир і безпеку у восьми областях західного регіону та по всій країні. Таким чином Linkup Studio наближає нашу перемогу.

“З початку російського вторгнення ми регулярно підтримуємо нашу армію та звикли дякувати діями. Слава захисникам і захисницям, які хоробро понад 250 днів боронять Україну!” – каже CEO Linkup Studio Андрій Самбір.

SKY – це проєкт, який передбачає допомогу в модернізації центрів командування та аналітики, створення нових резервних штабів, повного забезпечення операційних мобільних груп, вдосконалення зв’язку, постачання спецтехніки для швидкого переміщення важкого озброєння по позиціях. Проєкт SKY допомагає Повітряним силам у восьми областях заходу України.

Поділитися статтею:
Linkup Studio задонатила ₴ 1 000 000 на ППО

Linkup Studio передали проєкту “Sky” 1 млн. грн для технічної модернізації командного і аналітичного центрів Повітряного командування “Захід”. Добре оснащені сили протиповітряної оборони забезпечують мир і безпеку у восьми областях західного регіону та по всій країні. Таким чином Linkup Studio наближає нашу перемогу. “З початку російського вторгнення ми регулярно підтримуємо нашу армію та звикли дякувати […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/linkup-studio-zadonatyla-e282b4-1-000-000-na-ppo_63bd828be04d2.png
Скопійовано!