18 Вересня, 2020
Час читання: 3 хв.

Lionwood Software Приєдналися до Кластера

Lionwood.software – львівська ІТ компанія, яка спеціалізується на розробці веб- та мобільних аплікацій, UI/UX дизайну, мануальному та автоматизованому тестуванню програмного забезпечення від початку 2017 року. Компанія об’єднує цілеспрямованих та креативних людей, а також створює дружню атмосферу, яка мотивує до нових успіхів.

Більшість клієнтів компанії – це стартапи та компанії зі США та Європи різних індустрій, зокрема логістики, освіти, медицини та інших. Вектор компанії направлений на аутстаф модель роботи, тому співпраця із замовниками є відкритою та прозорою. Основний стек технологій – .Net, PHP, Ruby, Angular, React, Docker, Xamarin та React Native.

1200x630-photoLionwood.software надає можливість розвиватись у різних напрямках, пропонувати нові ідеї та бути залученим до історії, яку ми будуємо разом. Команда із 16 спеціалістів працює над власним соціальним проєктом компанії під назвою НІТ – Навчання і Технології. Мета проєкту – удосконалити рівень системи освіти для всіх шкіл України та надати надійне рішення для зручної організації навчання.

Основною складовою проєкту є:

– щоденник учня та журнал вчителя, розклад занять
– статистика відвідуваності та оцінювання знань
– запровадження системи протидії булінгу
– комунікація — індивідуальні та групові чати, обмін екраном та файлами
– оцифрування інтерактивної освітньої програми.
 

Всі охочі можуть долучитись до спільної мети і зробити власний внесок у реалізацію крутої ідеї. Вся інформація про соціальний проєкт – на сайті nit.school.

Пріоритетом компанії Lionwood.software є постійний розвиток та вдосконалення, що допомагає рухатись тільки вперед. Ще одним великим бонусом є онсайт візити до іноземної команди, можливість попрацювати в іншій країні та відкрити для себе нові

горизонти. У компанії вже є сформована група фахівців, які за вимогою готові у будь-який момент вирушити до клієнта.

Володимир Каміновський, СЕО в Lionwood.software розповідає: “Нам подобаються проєкти та діяльність Львівського ІТ Кластера, поділяємо місію та візію. Ми дуже раді стати частиною цієї спільноти та віримо, що нам вдасться реалізувати не один проєкт разом з ІТ Кластером та компаніями-учасниками. Наша компанія Lionwood.software ніколи не зупиняється на досягнутих цілях, ми щодня ростемо та стаємо кращими, ми готові ділитися та переймати досвід. Зараз ми працюємо над соціально важливою освітньою платформою — Навчання і Технології, яка зробить комунікацію, навчання та освоєння нового матеріалу максимально ефективним. Сподіваюся, що Львівський ІТ Кластер нас підтримає та зробить свій внесок у реалізацію навчальної платформи НІТ“.

Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера: “Вітаю Lionwood в нашій спільноті, проактивні молоді люди з власними ідеями та соціальними проєктами. Саме завдяки таким спільнота росте не просто кількісно, а якісно. Львівський ІТ Кластер – найбільша бізнес-спільнота країни і ми кажемо це не просто так, про це говорять наші проєкти. Запрошую до активної співпраці“.

Поділитися статтею:
Lionwood Software Приєдналися до Кластера

Lionwood.software – львівська ІТ компанія, яка спеціалізується на розробці веб- та мобільних аплікацій, UI/UX дизайну, мануальному та автоматизованому тестуванню програмного забезпечення від початку 2017 року. Компанія об’єднує цілеспрямованих та креативних людей, а також створює дружню атмосферу, яка мотивує до нових успіхів. Більшість клієнтів компанії – це стартапи та компанії зі США та Європи різних індустрій, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/lionwood-software-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b8d181d18f-d0b4d0be-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180d183_62f86c770b0f0-scaled.jpeg
Скопійовано!