19 Листопада, 2021
Час читання: 3 хв.

Lionwood.software: Трансформує Освітні Процеси у Цифровий Формат

Lionwood.software – компанія, що входить до Львівського ІТ Кластера, нещодавно перемогла у Всеукраїнському відкритому конкурсі на кращу електронну систему керування навчанням для Львівської міської територіальної громади з власним продуктом – платформою “Навчання і Технології (НІТ)”.

На початку 2020 року зародилась ідея, яка стала ціллю компанії: створити унікальне цифрове середовище освітнього процесу для навчальних закладів в Україні, в якому були б усі необхідні функції, зокрема – автоматизовані процеси для педагогів, відео, аудіо чати в один клік, а також, щоб в учнів завжди була актуальна інформація щодо розкладу уроків, домашніх завдань, доступ до електронних підручників та навчальних матеріалів, нагадування про початок онлайн уроку, аналітика своєї успішності тощо. Також компанія Lionwood.software мала на меті полегшити й підвищити залученість батьків до освітнього процесу їх дітей: в режимі реального часу бачити відвідуваність, поточні оцінки, аналітику успішності по предметах, доступ до навчальних матеріалів, і, звісно ж, бути онлайн на батьківських зборах або спілкуватись з класним керівником.

“Ми ставили за ціль створити платформу не лише з усім необхідним функціоналом для полегшення роботи вчителя чи зручності для учнів та батьків. Ми створили середовище, в якому хочеться працювати та навчатися,”  Co-founder & COO в Lionwood.software Юрій Каміновський.

За півтора року розробки та пілотного проєкту в п’яти навчальних закладах Львова, Lionwood.software наповнили платформу функціоналом, який є обов’язковим на законодавчому рівні з юзер-френдлі інтерфейсом для усіх учасників навчального процесу. Над архітектурою платформи працювали розробники, які попередньо вже мали досвід роботи з проєктами в галузі освіти для ринку Європейського Союзу та країн Балтії. Цей досвід дав Lionwood.software більш глобальне бачення: “фундамент платформи” написаний таким чином, щоб створювати нові, особливі функції для користувачів. Наприклад, планується запуск онлайн системи протидії булінгу; блог з профкомпетенціями для кращого розуміння учнями, яка саме професія їм дійсно цікава; учнівський квиток у смартфоні, онлайн репетиторство, олімпіади; 2D/ 3D візуалізація навчальних матеріалів тощо.

2021-11-11-15-22-36-1Тому компанія Lionwood.software впевнено може долучати нові школи та ліцеї, суттєво збільшуючи кількість користувачів не лише у Львові, а й на загальнодержавному рівні. Продукт компанії розроблений з ретельним аналізом проблематики освітніх процесів в Україні та побажань їх безпосередніх учасників: вчителів, завучів, директорів, учнів, батьків.

Для реалізації проєкту Lionwood.software використовувала власні кошти,  інвестуючи в продукт, в який вірили. Сума інвестицій станом на зараз – понад 13 мільйонів гривень. Команда платформи “Навчання і Технології” в середньому налічує 17-20 працівників. Сьогодні компанія активно працює над залученням нових працівників до команди НІТа, адже кількість користувачів зросте з 10 до 250 тисяч як мінімум в найближчі кілька місяців з навантаженням у 200 тисяч унікальних відвідувань системи НІТ щодня. Паралельно розпочались переговори щодо підключення до системи “Навчання і Технології” навчальних закладів ОТГ Львівської області.

В Lionwood.software впевнені, що перемога у Всеукраїнському відкритому конкурсі у Львові – це лише початок, який дав ще більше натхнення усій команді платформи НІТ до подальшого розвитку цифрового навчального середовища.

Львівський ІТ Кластер ось уже протягом 10-ти років об’єднує компанії, які спільно працюють над розвитком міста. Створення нових освітніх продуктів сприяє покращенню рівня навчання вже зі шкільної освіти. Нам приємно, що компанія Lionwood.software ініціювала такий проєкт і, після перемоги на всеукраїнському конкурсі, кожна школа Львова зможе ним скористатись,” – Христина Горбась, керівник освітнього напрямку Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Lionwood.software: Трансформує Освітні Процеси у Цифровий Формат

Lionwood.software – компанія, що входить до Львівського ІТ Кластера, нещодавно перемогла у Всеукраїнському відкритому конкурсі на кращу електронну систему керування навчанням для Львівської міської територіальної громади з власним продуктом – платформою “Навчання і Технології (НІТ)”. На початку 2020 року зародилась ідея, яка стала ціллю компанії: створити унікальне цифрове середовище освітнього процесу для навчальних закладів в […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/lionwood-software-d182d180d0b0d0bdd181d184d0bed180d0bcd183d194-d0bed181d0b2d196d182d0bdd196-d0bfd180d0bed186d0b5d181d0b8-d183-d186d0b8d184_62f8674c07d70.png
Скопійовано!