6 Лютого, 2020
Час читання: 2 хв.

Lohika Отримала Сертифікат TISAX

Нещодавно IT-компанія Lohika, що спеціалізується на інноваційних продуктах та інженерних послугах для передових технологічних компаній по всьому світу, отримала сертифікат TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange), здобувши найвищу оцінку одразу у декількох категоріях. На сьогодні це єдина в Україні компанія, яка підтвердила належний рівень безпеки відповідно до даного стандарту за даними реєстру ENX/TISAX.

Стандарт TISAX підтверджує, що всі бізнес- та технологічні процеси компанії відповідають вимогам безпеки для надання послуг клієнтам в автомобільній промисловості. Процес перевірки компаній в рамках TISAX погоджено такими світовими гігантами як Volkswagen, BMW, Audi, Porsche, Mercedes, Daimler та ін. Він також використовується постачальниками обладнання, такими як Continental, Bertrand, Bosch, Magna Steyr для перевірки їх ІТ-безпеки.

«За час підготовки ми підсилили безпеку інфраструктури компанії та захисту даних, а також вдосконалили деякі бізнес- та технологічні процеси, щоб якнайкраще відповідати вимогам наших клієнтів. Без перебільшення скажу, що TISAX – це один із найскладніших аудитів та найвимогливіших стандартів, які нам доводилося проходити. Але від того ще більше пишаюся проєктною командою і нашими результатами. На даний час ми єдині в Україні, хто є сертифікованими і задаємо високу планку на ринку. Цим довівши, що українські компанії можуть бути надійними партнерами в розробці продуктів для такої високотехнологічної індустрії, як автомобільна», – прокоментував IT-директор Lohika Роман Стебницький.

Lohika також має наступні сертифікати ISO 9001:2015 Quality management systems, ISO 27001:2013 Information Security Management, ISO 13485: 2016 Medical devices – Quality management systems – Requirements for regulatory purposes.

Нагадаємо, компанія Lohika працює на ринку України вже близько 20 років. Всього у 4-х українських локаціях компанії в Києві, Одесі, Львові та Рівному працює вже понад 1000 співробітників, а у її портфелі проєкти для таких міжнародних гігантів як Skype, Airbnb, BuzzFeed та ін.
Поділитися статтею:
Lohika Отримала Сертифікат TISAX

Нещодавно IT-компанія Lohika, що спеціалізується на інноваційних продуктах та інженерних послугах для передових технологічних компаній по всьому світу, отримала сертифікат TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange), здобувши найвищу оцінку одразу у декількох категоріях. На сьогодні це єдина в Україні компанія, яка підтвердила належний рівень безпеки відповідно до даного стандарту за даними реєстру ENX/TISAX. Стандарт TISAX […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/lohika-d0bed182d180d0b8d0bcd0b0d0bbd0b0-d181d0b5d180d182d0b8d184d196d0bad0b0d182-tisax_62f86e763ceb3.png
Скопійовано!