12 Червня, 2020
Час читання: 2 хв.

Lohika Тестує Новий Формат Роботи Після Пандемії

IT-компанія Lohika, яка є частиною міжнародної корпорації Altran, дозволила своїм співробітникам працювати з дому до кінця літа. Компанія планує відмовитись від обов’язкового відвідування офісів і тестує новий формат, який буде презентовано вже до кінця року. Крім того, для тих, хто все-таки сумує за звичним графіком та оффлайн спілкуванням з колегами, обидва офіси Lohika в Одесі запрацюють з дотриманням усіх вимог та рекомендацій МОЗ уже з 9 червня. Інші представництва компанії, у Києві, Рівному та Львові, через велику кількість нових випадків захворювання на covid-19 у цих регіонах наразі доступні тільки за критичної необхідності.

За даними внутрішнього опитування Lohika, співробітники цілком ефективно налагодили роботу з дому, а завдяки економії часу на дорогу, ще й змогли покращити свій work-life balance. Наразі тільки 5% працівників хочуть 100% робочого часу проводити в офісі, а 17% – повністю перейти на віддалений формат. В той же час більшість, 53% від усіх опитаних, не готова повністю відмовлятися від роботи в офісі і хотіли б 50% робочого часу проводити віддалено. Ще 25% хотіли б після карантину 1 день на тиждень залишатися вдома. Всі ці побажання Lohika врахує при розробці нових процесів і більш гнучкого формату роботи.

«Насправді, можливість віддаленої роботи для усіх співробітників ми розробляли уже давно. Covid-19 вніс свої корективи у дедлайни, проте саме ця підготовка дозволила нам одними із перших на ринку повністю і безболісно перейти в онлайн. Незважаючи на деякі сумніви щодо готовності команд та систем до нового формату, як показала практика, з викликом під назвою «робота під час пандемії» Lohika впоралася і результатами ми цілком задоволені. В той же час, за період карантину ми усвідомили, що ніщо не замінить живого спілкування. Завдяки підсиленню онлайн-каналів комунікації під час карантину нам вдалося зберегти корпоративну культуру і 94% всіх опитаних співробітників навіть після 2 місяців вдома відчувають себе частиною команди. При цьому стільки ж людей (загалом 95%) все-таки хочуть працювати в офісі хоча б інколи J До кінця пандемії в Україні ми не наполягатимемо на відвідуванні офісів – вони працюватимуть тільки для тих, кому це з робочих чи особистих моментів критично важливо. А вже до початку нового бізнес-сезону восени представимо новий формат організації робочого процесу», – прокоментував Chief Delivery Officer компанії Lohika/Altran Ukraine Владислав Шимов.

 
Поділитися статтею:
Lohika Тестує Новий Формат Роботи Після Пандемії

IT-компанія Lohika, яка є частиною міжнародної корпорації Altran, дозволила своїм співробітникам працювати з дому до кінця літа. Компанія планує відмовитись від обов’язкового відвідування офісів і тестує новий формат, який буде презентовано вже до кінця року. Крім того, для тих, хто все-таки сумує за звичним графіком та оффлайн спілкуванням з колегами, обидва офіси Lohika в Одесі […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/lohika-d182d0b5d181d182d183d194-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d184d0bed180d0bcd0b0d182-d180d0bed0b1d0bed182d0b8-d0bfd196d181d0bbd18f-d0bfd0b0d0bd_62f86d1b38dc6.png
Скопійовано!